Jak útočit - zásady tréninku

Většina hráčů raději útočí než brání. Jaký je ale správný způsob, jak to udělat? Generální ředitel Dr Karsten Müller sestavil mnoho pravidel a motivů, které vás vedou, spolu se zbystřením vaší intuice na výjimky.
Výrobce: ChessBase

Jak útočit - zásady tréninku

How to attack - principles of training

Většina hráčů raději útočí než brání. Jaký je ale správný způsob, jak to udělat? Generální ředitel Dr Karsten Müller sestavil mnoho pravidel a motivů, které vás vedou, spolu se zbystřením vaší intuice na výjimky.

Témata zahrnují: „Všechny figurky v útoku“; „Útočník si nevyměňuje útočný potenciál“; „Otevření útočných cest“; „Typické motivy útoku“ (jako je řecký dar a zadní řadový kolega) a „Biskupové opačné barvy favorizují útočníka“. Müller mimo jiné používá hry 8. mistra světa Michaila Tala, aby ukázal, jak jsou tyto útoky sestaveny a ukončeny – vysoké riziko s velkou odměnou! Útoky v koncovce samozřejmě nejsou opomíjeny a završují tuto fascinující produkci. Konečně je řada na vás: autor pro vás vybral 20 typických útočných pozic k vyřešení. Ukažte autorovi, jak útočit!

• Délka videa: 4 hodiny (anglicky)
• Extra: Databáze s 20 cvičeními 

Windows 7 nebo vyšší
Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, DirectX11, grafická karta s 256 MB RAM, (DVD-ROM mechanika), Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 nebo součástí Reader a přístup k internetu pro aktivaci programu. Doporučeno: PC Intel i5 (čtyřjádrový), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX10, Windows Media Player 11, (jednotka DVD-ROM) a přístup k internetu pro aktivace programu.

MacOSX
je k dispozici pouze ke stažení!  Minimum: MacOS "Yosemite" 10.10

Autor Dr. Karsten Müller
Datum vydání 2023
Jazyk Anglicky
Systém Windows 8.1 a vyšší
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Jak útočit - zásady tréninku
Jak útočit - zásady tréninku (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Jak útočit - zásady tréninku
Jak útočit - zásady tréninku - na DVD
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč