Koncovky pro experty

Pokud chcete hrát úspěšné šachy, musíte věnovat velkou pozornost koncovce. Protože pouze správné zvládnutí koncovky vám umožní proměnit výhodnou pozici v plný bod nebo zachránit půl bodu z horší pozice. Rustam Kasimdžanov na tomto DVD rozebírá typy praktických koncovek, se kterými se turnajoví hráči denně setkávají. Mluvíme zde o koncovkách, které jsou stále plné života, koncovkách, které se v konečném důsledku musí odehrát nad šachovnicí.
Výrobce: ChessBase

Koncovky pro experty

Endgames for experts

Pokud chcete hrát úspěšné šachy, musíte věnovat velkou pozornost koncovce. Protože pouze správné zvládnutí koncovky vám umožní proměnit výhodnou pozici v plný bod nebo zachránit půl bodu z horší pozice. Rustam Kasimdžanov na tomto DVD rozebírá typy praktických koncovek, se kterými se turnajoví hráči denně setkávají. Mluvíme zde o koncovkách, které jsou stále plné života, koncovkách, které se v konečném důsledku musí odehrát nad šachovnicí. Na vybraných vlastních partiích ukazuje, jak je důležité pochopit poziční faktory, jako je prostorová výhoda, aktivita figur, slabiny pěšců, silná a slabá pole, pěšcové většiny, prošlí pěšci atd. Vysvětluje, co je třeba znát, aby bylo možné učinit správná strategická rozhodnutí a najít správný plán v takových koncovkách. Studium příkladů v tomto 3,5 hodinovém videokurzu se vám jistě vyplatí ve vašich vlastních partiích. Kasimdžanovovo vynikající a snadno pochopitelné vysvětlení vám jistě pomůže podstatně zlepšit vlastní výkony v koncovkách.

 Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Autor Rustam Kasimdzhanov
Datum vydání 2008
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Jazyk Anglicky
Systém Win 7 a vyšší
Koncovky pro experty na DVD
Endgames for experts (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč