Kouzlo šachové taktiky 2

Podobně jako u prvního MOCT-DVD se vše týká taktiky. V živých zahájeních, střední hře i koncovkách Šachový trenér a analytic FM Claus Dieter Meyer opět dal pod mikroskop komplexní fond nadčasových her i fragmentů, mnohdy převzaté z Německé Bundesligy....
Výrobce: ChessBase

Kouzlo šachové taktiky 2

Magic of Chess Tactics 2

Podobně jako u prvního MOCT-DVD se vše týká taktiky. V živých zahájeních, střední hře i koncovkách Šachový trenér a analytic FM Claus Dieter Meyer opět dal pod mikroskop komplexní fond nadčasových her i fragmentů, mnohdy převzaté z Německé Bundesligy....

Ve velké databázi jsou přiloženy kompletní analýzy včetně asi 400 otázek k tréninku a řada fotografií, částečně pořízených na místech setkání. Na videu hamburský velmistr Dr. Karsten Müller nastínil úhelné body Meyerovy práce a vytvořil 14 testů plus 10 interaktivních testových sad doplněných vlastními příklady. Tímto způsobem lze nejprve studovat útočné techniky (např. s materiálními/pozičními nerovnováhami) a proměny (zejména výměnu pravá/špatná) a pro prohloubení je poté přímo procvičovat na základě konkrétních cvičení.

- Délka videa: 6 h (anglicky)
- 112 her s tréninkovými cvičeními
- 10 interaktivních her s videozpětnou vazbou
- Databáze s obrázky a 238 her s cvičeními
- Včetně CB 12 Reader

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika(DVD verze) , Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo připojený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu nebo stažení programu(Download verze).
Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatiblní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika a internetové spojení pro aktivaci programu nebo stažení programu (download verze).

Autor Dr. Karsten Müller
Autor Claus Dieter Meyer
Datum vydání 2014
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Obrázek z Magic of Chess Tactics 2 (download)
Magic of Chess Tactics 2 (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
700,00 Kč
Obrázek z Magic of Chess Tactics 2 (na DVD)
Magic of Chess Tactics 2 (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
700,00 Kč