Posilněte svou obranu

Každý šachista rád útočí. Každý šachista rád vyvíjí tlak na soupeře. Když se však karta obrátí a my se staneme terčem útoku, můžeme se cítit nepříjemně, úzkostně a nejistě. Přesto můžeme zachránit neuvěřitelné množství obranných pozic, pokud známe techniky a pravidla šachu. Mezinárodní mistr Harald Schneider-Zinner se jako dlouholetý trenér rakouského národního družstva žen a certifikovaný psychologický trenér dělí o své zkušenosti a znalosti s cílem posílit vaši šachovou odolnost. Předvádí řadu metod a obranných nápadů a dává spoustu psychologických rad. Podrobně probírá témata jako "pocit nebezpečí"; "duchové"; "záchranná brzda"; "trend"; "dál a dál"; a mnoho dalších inovativních přístupů. Po prostudování se možná i vy zařadíte mezi šachisty, kteří dokáží klást úžasný odpor i ve špatných pozicích a přivádět útočníka k zoufalství!
Výrobce: ChessBase

Posilněte svou obranu

Fortify your defences

Každý šachista rád útočí. Každý šachista rád vyvíjí tlak na soupeře. Když se však karta obrátí a my se staneme terčem útoku, můžeme se cítit nepříjemně, úzkostně a nejistě. Přesto můžeme zachránit neuvěřitelné množství obranných pozic, pokud známe techniky a pravidla šachu.

Mezinárodní mistr Harald Schneider-Zinner se jako dlouholetý trenér rakouského národního družstva žen a certifikovaný psychologický trenér dělí o své zkušenosti a znalosti s cílem posílit vaši šachovou odolnost. Předvádí řadu metod a obranných nápadů a dává spoustu psychologických rad. Podrobně probírá témata jako "pocit nebezpečí"; "duchové"; "záchranná brzda"; "trend"; "dál a dál"; a mnoho dalších inovativních přístupů. Po prostudování se možná i vy zařadíte mezi šachisty, kteří dokáží klást úžasný odpor i ve špatných pozicích a přivádět útočníka k zoufalství!

Délka videa: 5 h 10 minut
Interaktivní trénink včetně zpětné vazby z videa
Extra: Trénink s aplikací ChessBase - Zahrajte si klíčové pozice proti Fritzovi na různých úrovních

Autor Harald Schneider-Zinner
Jazyk Anglicky
Systém Windows 10 nebo vyšší
Systém Mac OS X
Datum vydání 2024
Autor Harald Schneider-Zinner
Úroveň Profesionál
Úroveň Pokročilý
Úroveň Pokročilý
Fortify your defences (download)
Fortify your defences (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
880,00 Kč
Fortify your defences na DVD
Fortify your defences na DVD
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
880,00 Kč