Power Play 15 - Praktické pěšcové koncovky

Cílem tohoto DVD je poskytnout vám praktické dovednosti a znalosti, které budete potřebovat ke hře s králem a pěšci v koncovce. Velmistr Daniel King na základě vlastních hráčských zkušeností odhaluje, co jsou základní znalosti, a šetří tak váš čas při studiu. V první části DVD vás seznámí s typickými motivy a tématy. Ve druhé části prověří vaše znalosti na typických scénářích
Výrobce: ChessBase

Power Play 15 - Praktické pěšcové koncovky

Power Play 15 - Practical Pawn Endgames

Cílem tohoto DVD je poskytnout vám praktické dovednosti a znalosti, které budete potřebovat ke hře s králem a pěšci v koncovce. Velmistr Daniel King na základě vlastních hráčských zkušeností odhaluje, co jsou základní znalosti, a šetří tak váš čas při studiu. V první části DVD vás seznámí s typickými motivy a tématy. Ve druhé části prověří vaše znalosti na typických scénářích ze skutečných partií. Série Power Play je vhodná pro každého, kdo se chce zdokonalit v šachu, ale poskytuje také hotové lekce a cvičení pro trenéra.

Doba trvání videa: 4 hodiny.

 

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Autor Daniel King
Datum vydání 2011
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Systém Win 7 a vyšší
Power Play 15 - Praktické pěšcové koncovky na DVD
Power Play 15 - Practical Pawn Endgames (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč