Power Play 16 - Otestujte si věžové koncovky

Cílem tohoto DVD je poskytnout vám praktické dovednosti a znalosti, které budete potřebovat pro hraní věžové a pěšcové koncovky. Velmistr Daniel King na základě vlastních hráčských zkušeností odhaluje, co jsou základní znalosti, a šetří tak váš čas při studiu. První část DVD prozrazuje některé základy - běžné pozice, kterým prostě musíte rozumět, pokud vstupujete do věžové a pěšcové koncovky, jako je věž a pěšec proti věži.
Výrobce: ChessBase

Power Play 16 - Otestujte si věžové koncovky

Power Play 16 - Test Your Rook Endgames

Cílem tohoto DVD je poskytnout vám praktické dovednosti a znalosti, které budete potřebovat pro hraní věžové a pěšcové koncovky. Velmistr Daniel King na základě vlastních hráčských zkušeností odhaluje, co jsou základní znalosti, a šetří tak váš čas při studiu. První část DVD prozrazuje některé základy - běžné pozice, kterým prostě musíte rozumět, pokud vstupujete do věžové a pěšcové koncovky, jako je věž a pěšec proti věži. Ve druhé části jsou probrány běžné scénáře, například koncovky se všemi pěšci na jednom křídle a koncovky, kde má jedna strana na jedné straně šachovnice pěšce navíc. Ve třetí části si můžete své znalosti ověřit studiem několika speciálně připravených testových pozic. Série Power Play je vhodná pro každého, kdo se chce zdokonalit v šachu, ale poskytuje také připravené lekce a cvičení pro trenéra.

Délka videa: 5 hodin.

 

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Power Play 16 - Otestujte si věžové koncovky
Power Play 16 - Test Your Rook Endgames (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Daniel King
Datum vydání 2011
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Systém Win 7 a vyšší
Produktová hesla