Překvapivé 3.d3 proti Caro-Kannově hře

S tímto jedinečným průvodcem změníte svůj přístup k obraně Caro-Kann. Odvážně konfrontujeme Caro-Kannovu obranu s nadcházejícím tahem 1.e4 c6 2.Nf3 d5 3.d3!? Touto vysoce strategickou volbou narušíme typické vzorce a komfortní zóny černého a vstoupíme do časné koncovky plné šancí pro vás. Tuto linii, jejímž zastáncem je fenomén umělé inteligence Leela Zero, si osvojili hráči nejvyšší úrovně včetně Carlsena, Vachiera-Lagravea, Nepomniachtchiho, Firouzji, Giriho a mnoha dalších.
Výrobce: ChessBase

Překvapivé 3.d3 proti Caro-Kannově hře

The surprising 3.d3 against the Caro-Kann

V tomto Fritztraineru se naučíte, jak zvládnout výslednou koncovku po 3... dxe4 4.dxe4 Qxd1+ 5.Kxd1, odhalíte záludnosti výměn a pěšcových struktur, abyste maximalizovali svou výhodu. Navíc si osvojíte hluboké znalosti pozic a naučíte se přechytračit další 3. tahy soupeře stejně dobře jako koncovku bez nesčetných teoretických linií, čímž si vytvoříte komplexní repertoár. Připravte se na dobývání šachovnice a zábavu proti Caro-Kannovi.

Ukázka:

Obsah:

Délka trvání videa: 3 hodiny 25 minut
S interaktivním tréninkem včetně zpětné vazby na videu
Extra: Trénink s aplikací ChessBase - zapamatujte si repertoár zahájení a zahrajte si klíčové pozice proti Fritzovi na různých úrovních.

 

Systém Windows 10 nebo vyšší
Minimálně: (mechanika DVD-ROM), Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 nebo přiložený Reader a přístup k internetu pro aktivaci programu. Doporučuje se: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX10, Windows Media Player 11, (mechanika DVD-ROM) a přístup k internetu pro aktivaci programu.

MacOSX
k dispozici pouze ke stažení! Minimální požadavky: MacOS "Yosemite" 10.10

Autor Fabien Libiszewski
Autor Fabien Libiszewski
Datum vydání 2024
Jazyk Anglicky
Systém Windows 10 nebo vyšší
Zaměření Střední hra
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Pokročilý
Úroveň Profesionál
The surprising 3.d3 against the Caro-Kann (ke stažení)
The surprising 3.d3 against the Caro-Kann (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
820,00 Kč
The surprising 3.d3 against the Caro-Kann (DVD)
The surprising 3.d3 against the Caro-Kann (DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
820,00 Kč