Dangerous Weapons: 1 e4 e5

V knize Nebezpečné zbraně: 1 e4 e5 se renomovaní odborníci na zahájení John Emms, Glenn Flear a Andrew Greet revolučním způsobem zabývají jedním z nejznámějších a nejhranějších šachových zahájení. Namísto prošlapaných a analyzovaných cestiček se autoři soustředí na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou krýt!
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 1 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
550,00 Kč

šachová kniha: 1 e4 e5

ze série: Dangerous Weapons:

Potřebujete si zaslouženě odpočinout od běžných šachových zahájení?

Jste unaveni z neustálého udržování kroku s moderní šachovou teorií?

Nebo si jen chcete vyzkoušet něco nového a inspirativního, ale nemůžete se rozhodnout mezi nepřeberným množstvím možností?

Odpověď už nehledejte! V knize Nebezpečné zbraně: 1 e4 e5 se renomovaní odborníci na zahájení John Emms, Glenn Flear a Andrew Greet revolučním způsobem podívají na jedno z nejznámějších a nejhranějších šachových zahájení. Místo toho, aby se autoři vydali po dobře prošlapaných a analyzovaných cestách, soustředí se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou krýt!

Nebezpečné zbraně jsou vzrušující sérií knih o zahájeních, které čtenáři poskytnou množství neotřelých nápadů, jež oživí jeho repertoár zahájení. Mnohé z pečlivě vybraných zbraní jsou inovativní, vizuálně šokující, neuvěřitelně záludné nebo byly nespravedlivě zavrženy; zaručeně vyvedou z rovnováhy i vašeho nejzkušenějšího soupeře.

Specifikace produktů
Autor John Emms
Autor Glenn Flear
Autor Andrew Greet
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2008
Počet stran 334
Produktová hesla