Kompletní repertoár pro černé s použitím nejostřejších systémů

V jednom svazku v rámci série kompilačních knih Everyman Chess: Hrajte Najdorf: Hrajte královskou indickou: Scheveningenský styl od Johna Emms a Hrajte královskou indickou: Kompletní repertoár pro černé v tomto nejdynamičtějším zahájení od Joe Gallaghera.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
520,00 Kč
Dostupnost: 2 je skladem

šachová kniha: Kompletní repertoár pro černé s použitím nejostřejších systémů

Complete Repertoire for Black Using the Sharpest Systems

V jednom svazku v rámci série kompilačních knih Everyman Chess:
Hrajte Najdorf Scheveningenský styl od Johna Emms a
Hrajte královskou indickou: Kompletní repertoár pro černé v tomto nejdynamičtějším zahájení od Joea Gallaghera.

Najdorfova sicilská je jedním z nejostřejších, nejdynamičtějších a nejoblíbenějších zahájení, které může černý hrát, a je velmi oblíbená mezi elitními světovými hráči, včetně světové jedničky Garryho Kasparova. Od samého počátku černý vyvažuje hru, aby dosáhl pozice, v níž lze hrát o výhru bez mimořádného rizika.

Solidnost Najdorfu nebyla nikdy zpochybněna, ale některé hráče může odradit stále se hromadící množství teorie o tomto skvělém zahájení. V knize Play the Najdorf však velmistr a odborník na zahájení John Emms tuto horu zhušťuje, aby vytvořil použitelný repertoár černého proti všem možným variantám bílého.

Královská indická byla vždy jedním z nejostřejších, nejsložitějších a nejoblíbenějších zahájení, které může černý hrát; stále je dějištěm mnoha střetnutí na elitní úrovni velmistrovského šachu. Hned od začátku černý bojuje o iniciativu a v mnoha variantách, zatímco bílý usiluje o materiální zisky, je to černý, kdo má psychologickou výhodu ve snaze dát soupeřovu králi mat.

Navzdory mnoha výhodám některé budoucí hráče královské indické odrazuje zdánlivě nekonečné množství teorie, kterou se má člověk naučit. V knize Hrajte královskou indickou však velmistr a celoživotní obdivovatel královské indické Joe Gallagher vytvořil obsáhlý a přitom použitelný repertoár černého proti všem nejnebezpečnějším možnostem bílého.

Autor John Emms
Autor Joe Gallagher
Vazba Paperback
Datum vydání 2018
Počet stran 480

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Excelling at Chess Volume 1: Technical and Positional Chess

Ideální pro klubové a turnajové hráče Obsahuje všechny hlavní nástroje techniky Napsáno zkušeným odborníkem na endgames
580,00 Kč

Kompletní repertoar pro černého s použitím pevných systémů

V jednom svazku v rámci nové série kompilačních knih Everyman Chess: Hrajte Caro-Kann a Hrajte Slovanskou. V knize Hrajte Caro-Kann mezinárodní mistr Jovanka Houska předkládá čtenáři stručný a důvěryhodný repertoár v rámci tohoto tahu, poskytuje řešení proti všem hlavním možnostem bílého a účinné metody, jak se vypořádat se záludnými vedlejšími tahy. V knize "Hrajte Slovanskou" James Vigus představuje komplexní a důvěryhodný repertoár pro černého. Uvádí hlavní myšlenky pro obě strany a upozorňuje na taktiky, na které je třeba si dát pozor. Tato kniha vám poskytne dostatek znalostí a dovedností k tomu, abyste mohli hrát Slovana s jistotou ve svých vlastních partiích.
520,00 Kč

Holandský zabiják

V této knize se Williams podrobně zabývá Klasickou Holandskou. Předkládá také kompletní repertoár pro černé s holandskou obranou, který vychází z jeho vlastního repertoáru, který již mnoho let úspěšně používá na velmistrovské úrovni. Kromě toho, že Williams představuje nejnovější teorii a odhaluje své nové myšlenky v klíčových liniích, zdůrazňuje hlavní taktické a strategické myšlenky pro obě strany a věnuje se důležitým otázkám, jako jsou pořadí tahů
580,00 Kč