Nimzo-Indická (Dangerous Weapons)

V této knize se John Emms, Chris Ward a Richard Palliser spojili, aby prozkoumali jedno z nejoblíbenějších a nejuznávanějších zahájení na všech úrovních šachu: Nimzo-Indickou. Namísto prošlapaných cestiček volí originální přístup, soustředí se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty Nimza a vybírají množství "nebezpečných" variant pro obě barvy. Ať už hrajete bílými, nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři budou utíkat po čtyřech.
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 1 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
490,00 Kč

Nimzo-Indická

Dangerous Weapons: The Nimzo-Indian

Už vás nebaví neustále opakovat stejné úvodní tahy? Nebaví vás neustále držet krok s moderní šachovou teorií? Nebo si prostě jen přejete vyzkoušet něco nového a vzrušujícího, ale nemůžete se rozhodnout mezi mnoha dostupnými možnostmi? Máme pro vás odpověď!

V této knize se John Emms, Chris Ward a Richard Palliser spojili, aby společně prozkoumali jedno z nejoblíbenějších a nejuznávanějších zahájení na všech úrovních šachu: Nimzo-Indické. Namísto prošlapaných cestiček volí originální přístup, soustředí se na čerstvé nebo málo prozkoumané varianty Nimza a vybírají množství "nebezpečných" možností pro obě barvy. Ať už hrajete bílými nebo černými, po prostudování této knihy budete sebevědomí a plně vyzbrojení a vaši soupeři se budou krýt!

Nebezpečné zbraně je zbrusu nová řada knih o zahájeních, která čtenáře zásobuje množstvím nekompromisních nápadů, jež oživí jeho repertoár zahájení. mnohé z pečlivě vybraných zbraní jsou inovativní, vizuálně šokující, neuvěřitelně záludné nebo byly nespravedlivě zavrženy; zaručeně vyvedou z rovnováhy i vašeho nejzkušenějšího soupeře.

  • Zahajovací arzenál pro bílého i černého
  • Sepsáno renomovanými odborníky
  • Ideální pro ambiciózní a odvážné hráče
Specifikace produktů
Autor John Emms
Autor Richard Palliser
Autor Chris Ward
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2006
Počet stran 192
Produktová hesla