Moderní sämisch: Boj proti královské indické a benoni s 6 Bg5!

Varianta Sämisch je účinnou metodou proti oblíbené královské indické obraně. Klíčovým tahem je postup f2-f3, který upevňuje převahu bílého v centrálním prostoru a omezuje možnosti protihry černého. V tradiční Sämischově variantě bílý rozvíjí dámského střelce na e3, ale v moderní verzi, kterou se zabývá tato kniha, se dává přednost tahu Bg5. To vytváří pro černého další problémy, protože přirozená královská indická protihra ... e7-e5 umožňuje bílému potenciálně silný bod proti jezdci f6, zatímco pronásledování střelce pomocí ... h6
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 1 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
580,00 Kč

šachová kniha: Moderní sämisch - Boj proti královské indické a benoni s 6 Bg5!

Opening Repertoire: The Modern Sämisch: Combating the King’s Indian and Benoni with 6 Bg5!

Varianta Sämisch je účinnou metodou proti oblíbené královské indické obraně. Klíčovým tahem je postup f2-f3, který upevňuje převahu bílého v centrálním prostoru a omezuje možnosti protihry černého. V tradiční Sämischově variantě bílý rozvíjí dámského střelce na e3, ale v moderní verzi, kterou se zabývá tato kniha, se dává přednost tahu Bg5. To vytváří pro černého další problémy, protože přirozená královská indická protihra ... e7-e5 umožňuje bílému potenciálně silný bod proti jezdci f6, zatímco pronásledování střelce pomocí ... h6 a ... g5 vytváří slabiny na královském křídle.

Naučte se hrát na Modern Sämisch s jistotou. Důraz na plány a strategie. Napsáno odborníkem na Modern Sämisch

Specifikace produktů
Autor Eric Montany
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Počet stran 368
Datum vydání 2017
Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Královská indická

Vše, co potřebujete vědět o královské indické obraně. Přístup založený na otázkách a odpovědích klade důraz na plány a strategie. Napsáno odborníkem na zahájení.
520,00 Kč