Zahrajte si Sicilskou O Kelly

O'Kellyho varianta sicilské obrany (1 e4 c5 2 Nf3 a6) je skvělým systémem pro ty, kteří rádi hrají sicilské pozice, ale nechtějí zabřednout do těžké teorie. O'Kelly se mnohem více spoléhá na pochopení obecných strategických myšlenek a plánování střední hry než na memorování zahajovacích tahů. Jednou z výhod O'Kellyho je, že přirozené pokračování bílého 3 d4, ačkoli se hraje velmi často, umožňuje černému pohodlný vývoj a snadnou hru. V knize Zahrajte si O'Kellyho sicilskou provádí zkušený šachový autor a trenér Andrew Martin čtenáře složitostí O'Kellyho a sestavuje repertoár pro černého. Zkoumá všechny aspekty tohoto fascinujícího zahájení a poskytuje čtenáři dobře propracovanou, svěží a inovativní analýzu. Každá partie s komentářem obsahuje cenné poučení o tom, jak zahájení hrát, a poučný komentář k typickým plánům střední hry.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
520,00 Kč
Dostupnost: 2 je skladem

Zahrajte si Sicilskou O'Kelly

Play the O'Kelly Sicilian

O'Kellyho varianta sicilské obrany (1 e4 c5 2 Nf3 a6) je skvělým systémem pro ty, kteří rádi hrají sicilské pozice, ale nechtějí zabřednout do těžké teorie. O'Kelly se mnohem více spoléhá na pochopení obecných strategických myšlenek a plánování střední hry než na memorování zahajovacích tahů. Jednou z výhod O'Kellyho je, že přirozené pokračování bílého 3 d4, ačkoli se hraje velmi často, umožňuje černému pohodlný vývoj a snadnou hru.

V knize Zahrajte si O'Kellyho sicilskou provádí zkušený šachový autor a trenér Andrew Martin čtenáře složitostí O'Kellyho a sestavuje repertoár pro černého. Zkoumá všechny aspekty tohoto fascinujícího zahájení a poskytuje čtenáři dobře propracovanou, svěží a inovativní analýzu. Každá partie s komentářem obsahuje cenné poučení o tom, jak zahájení hrát, a poučný komentář k typickým plánům střední hry.

Kompletní repertoár pro černého proti 1 e4.
Všechny klíčové varianty podrobně analyzovány.

Autor Andrew Martin
Vazba Paperback
Datum vydání 2022
Počet stran 280
Zaměření Zahájení