Power Play 18: Sicilská Najdorf - repertoár pro černé

Najdorf varianta Sicilské obrany je zahájení mistrů. Kasparov, Anand a Bobby Fischer všichni měli toto nekompromisní zahájení jako centrální část svého repertoáru - a to s úspěchem. Velmistr Daniel King je celoživotní praktik Najdorf. V tomto programu vysvětluje základní principy zahájení a nabízí repertoár systémů pro černé proti všem z bílého hlavních alternativ.
Výrobce: ChessBase

Power Play 18: Sicilská Najdorf - repertoár pro černé

Power Play 18: The Sicilian Najdorf – a repertoire for Black

Najdorf varianta Sicilské obrany je zahájení mistrů. Kasparov, Anand a Bobby Fischer všichni měli toto nekompromisní zahájení jako centrální část svého repertoáru - a to s úspěchem. Velmistr Daniel King je celoživotní praktik Najdorf. V tomto programu vysvětluje základní principy zahájení a nabízí repertoár systémů pro černé proti všem z bílého hlavních alternativ.

Ať už jste v Najdorf nováčci, nebo již máte zkušenosti s tímto zahájením, tento program je pro vás vhodný. Najdorf má pověst složitosti, ale to je nezasloužené. Strategie je často určena pěšcovou strukturou a černého struktura je často stejná v mnoha variantách Najdorf, toto zahájení je ve skutečnosti mnohem jednodušší k pochopení, ve srovnání s ostatními. King ukazuje, že pochopení principů pozic může vést černé prostřednictvím tohoto zdánlivě složitého zahájení, ke střední hře a až do koncovky. Stejně jako nejnovější teoretické informace, klasické hry jsou zkoumány, uvedením teorie do kontextu a prokázání typické strategie.
Doba trvání videa: 6 hodin.

  • Vhodné pro klubové hráče
  • Modelové hry s typickými strategiemi střední hry a koncovek
  • Nejnovější teorie
  • Doporučený repoertoar pro černého

Systémové požadavky

Pentium-Processor at 300 Mhz nebo lepší, 64 MB RAM, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 nebo 8, DVD mechanika (pro DVD verzi)

Autor Daniel King
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2013
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Obrázek z Power Play 18: The Sicilian Najdorf – a repertoire for Black (download)
Power Play 18: The Sicilian Najdorf – a repertoire for Black (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
810,00 Kč
Obrázek z Power Play 18: The Sicilian Najdorf – a repertoire for Black (na DVD)
Power Play 18: The Sicilian Najdorf – a repertoire for Black (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
810,00 Kč