Překonání sicilských hlavních linií

Sicilská obrana je nejoblíbenější odpovědí na 1 e4. S 1...c5 se černý pouští do boje a okamžitě zpochybňuje jakýkoli pocit "přirozené výhody bílého". Hráči sicilské obrany jsou často velmi dobře teoreticky připraveni a obrovská dynamika sicilské obrany může jejich soupeře často vyvést z míry. Německý mistr FIDE Jonas Hacker v této knize nabízí kompletní repertoár pro bílého, když čelí sicilské.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

šachová kniha: Překonání sicilských hlavních linií

Beating the Sicilian main lines

Sicilská obrana je nejoblíbenější odpovědí na 1 e4. S 1...c5 se černý pouští do boje a okamžitě zpochybňuje jakýkoli pocit "přirozené výhody bílého". Hráči sicilské obrany jsou často velmi dobře teoreticky připraveni a obrovská dynamika sicilské obrany může jejich soupeře často vyvést z míry. Německý mistr FIDE Jonas Hacker v této knize nabízí kompletní repertoár pro bílého, když čelí sicilské. Doporučené systémy jsou založeny na solidních strategických úvahách. Páteří repertoáru je linie 1 e4 c5 2 Nf3 d6 3 d4 cxd4 4 Nxd4 Nf6 5 f3! Tato linie je ideální k tomu, aby vyvedla z míry hráče Najdorfu a Dragonu. Bílý (obvykle) naváže tahem c2-c4 a vytvoří si užitečnou prostorovou převahu. Mnoho dalších doporučených linií je také založeno na postupu c2-c4, který získává prostor a poskytuje soudržnost napříč celým repertoárem.

V knize Opening Repertoire: Beating the Sicilian Jonas Hacker provádí čtenáře složitostí sicilské a sestavuje repertoár pro bílého. Zkoumá všechny aspekty tohoto velmi složitého zahájení a poskytuje čtenáři dobře prozkoumanou, svěží a inovativní analýzu. Každá partie s komentářem obsahuje cenné poučení o tom, jak zahájení hrát, a poučný komentář k typickým plánům střední hry.

Kompletní repertoár pro bílého proti sicilské.
Přístup založený na otázkách a odpovědích poskytuje vynikající studijní metodu.

Jonas Hacker je německý mistr FIDE. Má více než pětiletou pedagogickou praxi a je profesionálním šachovým trenérem.

Stažení pgn

 

Autor Jonas Hacker
Vazba Paperback
Datum vydání 2020
Počet stran 384