Sada taktických nástrojů - Benoni

Benoniho obrana ostrá jako břitva je fascinující zahájení a ideální volba pro hráče, kteří mají rádi napínavé a taktické pozice. Obě strany mají díky asymetrické pěšcové struktuře k dispozici množství taktických tahů a nápadů, přičemž hra černého
Výrobce: ChessBase

Sada taktických nástrojů Benoni

Tactic Toolbox Benoni 

Benoniho obrana ostrá jako břitva je fascinující zahájení a ideální volba pro hráče, kteří mají rádi napínavé a taktické pozice. Obě strany mají díky asymetrické pěšcové struktuře k dispozici množství taktických tahů a nápadů, přičemž hra černého se zpravidla soustředí na dámskou stranu, zatímco bílý má tendenci kombinovat hru v centru a na královském křídle. V tomto šachovém programu Mihail Marin představuje hlavní taktická témata a možnosti, které mají obě strany v benonské hře k dispozici. Známý teoretik a velmistr, který je založen na interaktivním formátu, jenž uživatele vybízí k řešení řady tréninkových otázek zadáváním tahů, vás zve k účasti a výzvě v podobě tréninkového kurzu, jehož cílem je poskytnout strukturovaný, intenzivní a systematický přístup k osvojení klíčových pozic v benonské hře i znalosti řady taktických fines této obrany. Kromě interaktivního kurzu taktiky obsahuje DVD také databázi s velkým množstvím (většinou komentovaných) vzorových partií - to znamená, že máte k dispozici také dostatek materiálu k upevnění taktických motivů probíraných ve videích.

- Délka trvání videa: 4 hodiny 45 min.
- S interaktivní výukou včetně zpětné vazby na videu
- Exkluzivní tréninková databáze s více než 50 základními hrami a 24 tréninkovými otázkami.
- 3 články o Benoni v časopise ChessBase Magazine
- Včetně CB 12 Reader

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 graphic card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 or included Reader and internet connection for program activation. Recommended: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 or Windows 8, DirectX10 graphic card (or compatible) with 512 MB RAM or better, 100% DirectX10 compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet connection for program activation.

Obrázek z Tactic Toolbox Benoni (download)
Tactic Toolbox Benoni (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
810,00 Kč
Obrázek z Tactic Toolbox Benoni (na DVD)
Tactic Toolbox Benoni (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
810,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Mihail Marin
Datum vydání 2014
Jazyk Německy
Jazyk Anglicky
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Produktová hesla