Sicilská Tajmanov-Scheveningen

Sicilská je známá po celá desetiletí jako nejspolehlivější cesta pro černého jak získat sice nevyváženou, ale dobrou pozici. Mezi nejoblíbenější Sicilské jsou určitě dvě které vystupují do popředí: Najdorf a Paulsen.
Výrobce: ChessBase

Sicilská Tajmanov-Scheveningen

The Sicilian Tajmanov-Scheveningen

Sicilská je známá po celá desetiletí jako nejspolehlivější cesta pro černého jak získat sice nevyváženou, ale dobrou pozici. Mezi nejoblíbenější Sicilské jsou určitě dvě které vystupují do popředí: Najdorf a Paulsen.
Na rozdíl od varianty Najdorf, Paulsen poskytuje bezpečnější a pozičně založený způsob, jak bojovat proti 1.e4. Černý je schopen získat odpovídající protihru ve všech variantách.
Tento program kombinuje sílu čisté varianty Paulsen Sicilian s případnou transpozicí do Scheveningen, pokud je to pro černého vhodné. Anand, Topalov, Morozevich, Ivančuk, Grischuk, Leko, Svidler, Jakovenko, Polgar a bezpočet dalších velmistů se brání variantou Paulsen a to s výbornými výsledky.
Teorie uvedené v tomto programu jsou ostré; Většina analyzovaných her byly hrány na nejvyšší šachové úrovni: v Tromso na Světovém poháru 2013.

• Video délka trvání: 4 h 39 min (English)
• S interaktivním tréninkem, včetně videa zpětné vazby 
• Exclusivní databáze s 50 základními hrami
• Obsahuje CB 12 Reader

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (Pro DVD verzi) , Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo připojný Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika(Pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Autor Alejandro Ramirez
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2014
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Obrázek z The Sicilian Tajmanov-Scheveningen (download)
The Sicilian Tajmanov-Scheveningen (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
810,00 Kč
Obrázek z The Sicilian Tajmanov-Scheveningen (DVD)
The Sicilian Tajmanov-Scheveningen (DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
810,00 Kč