Superpevná slovanská obrana

Když do svého repertoáru přidáte slovanské zahájení, získáte zahájení s pevným základem. To však neznamená, že získáte nudnou hru. Naopak, toto zahájení často vede k velmi dynamické hře. Proto by nemělo být překvapením, že mnoho současných hráčů světové třídy, včetně Carlsena, Caruany a Firouzji, jej často hrálo a využívalo k tomu, aby hráli o výhru proti svým současníkům.
Výrobce: ChessBase

Superpevná slovanská obrana 

The Super Solid Slav Defence

Po tazích 1.d4 d5 2.c4 c6 dostáváme Slovanku. V tomto videokurzu se zaměříme na 3.Nf3 Nf6 4.Nc3 a nyní dxc4, ale podrobně probereme i bílé alternativy vedoucí k hlavní linii. Tento videokurz vysvětlí, jak se vypořádat se zavřenými pozicemi, které nastávají po 4.e3, ale také jak se vypořádat s gambitovou hrou bílého v Tolush-Gellerově gambitu. Po zhlédnutí tohoto videokurzu se navíc budete cítit jako odborník na IQP-pozice.

- Délka videa: 6 hodin 28 minut(anglicky)
- S interaktivním tréninkem včetně zpětné vazby z videa
- Extra: Trénink s aplikací ChessBase - Zapamatujte si repertoár zahájení a zahrajte si klíčové pozice proti Fritzovi na různých úrovních.

Systém Windows 7 nebo vyšší
Minimálně: (mechanika DVD-ROM), Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 nebo přiložený Reader a přístup k internetu pro aktivaci programu. Doporučuje se: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX10, Windows Media Player 11, (mechanika DVD-ROM) a přístup k internetu pro aktivaci programu.

MacOSX
k dispozici pouze ke stažení! Minimální požadavky: MacOS "Yosemite" 10.10

Autor Sipke Ernst
Datum vydání 2022
Jazyk Anglicky
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
The Super Solid Slav Defence
The Super Solid Slav Defence (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
The Super Solid Slav Defence
The Super Solid Slav Defence na DVD
dodací lhůta : Ihned k odeslání
750,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem