Trénink kalkulace - Vylepšete svou hru!

Vyzýváme všechny ambiciózní hráče, kteří se chtějí zdokonalit ve svých výpočetních dovednostech! V knize Calculation Training - Sharpen Your Game! bylo vybráno celkem 73 příkladů, z nichž naprostá většina obsahuje více otázek, a více než 160 otázek různé obtížnosti. Kurz začíná několika relativně jednoduchými taktickými úlohami (max. 1-2 tahy), které obsahují známé taktické motivy probírané v dřívějších videokurzech série Kalkulační trénink. Poté se však úroveň obtížnosti zvyšuje! Krátké forsírované varianty je třeba vypočítat velmi přesně a vyvrátit chyby soupeře. Ve hře ''Spot the Weakness'' pomáhá nejprve určit, na který konkrétní bod je třeba se zaměřit, a teprve poté se věnovat konkrétním tahům. V oddílech ''Obrana'' a ''Hlavolamy'' budete potřebovat trochu více času, abyste dospěli ke správnému závěru, protože ani někteří z nejlepších světových hráčů nedokázali splnit svůj úkol!
Výrobce: ChessBase

Trénink kalkulace - Vylepšete svou hru! 

Calculation Training - Sharpen Your Game!

Vyzýváme všechny ambiciózní hráče, kteří se chtějí zdokonalit ve svých výpočetních dovednostech!
V knize Calculation Training - Sharpen Your Game! bylo vybráno celkem 73 příkladů, z nichž naprostá většina obsahuje více otázek, a více než 160 otázek různé obtížnosti.
Kurz začíná několika relativně jednoduchými taktickými úlohami (max. 1-2 tahy), které obsahují známé taktické motivy probírané v dřívějších videokurzech série Kalkulační trénink.
Poté se však úroveň obtížnosti zvyšuje! Krátké forsírované varianty je třeba vypočítat velmi přesně a vyvrátit chyby soupeře. Ve hře ''Spot the Weakness'' pomáhá nejprve určit, na který konkrétní bod je třeba se zaměřit, a teprve poté se věnovat konkrétním tahům. V oddílech ''Obrana'' a ''Hlavolamy'' budete potřebovat trochu více času, abyste dospěli ke správnému závěru, protože ani někteří z nejlepších světových hráčů nedokázali splnit svůj úkol!

Materiál vychází z nedávno odehraných her a také z dosud nepublikovaných her studentů autora, takže je pravděpodobné, že většinu cvičení ještě nebudete znát.
Díky interaktivní formě jsou cvičení vhodná pro hráče jakékoli úrovně.Krok za krokem diváka provede všemi příklady, neboť pokročilí hráči si pravděpodobně dokáží pozice představit i z dálky, zatímco nováčci mají možnost se na každou novou otázku podívat z nového úhlu pohledu.

Délka videa: 5 hodin (v angličtině)
S int eraktivním tréninkem včetně videozpětné vazby

Calculation Training - Sharpen Your Game!(download)
Calculation Training - Sharpen Your Game!(download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
880,00 Kč
Calculation Training - Sharpen Your Game! (DVD)
Calculation Training - Sharpen Your Game! (DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
880,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Robert Ris
Jazyk Anglicky
Systém Windows 10 nebo vyšší
Systém Mac OS X
Datum vydání 2024
Autor Robert Ris
Úroveň Profesionál
Úroveň Pokročilý
Úroveň Pokročilý
Produktová hesla