Zvládněte Sicilský Kalašnikov

Černý ochotně činí dlouhodobé strategické ústupky, ale na oplátku nutí bílého ztrácet drahocenný čas vývojem. Toto všestranné zahájení zaujme milovníky dynamické hry a zároveň nabízí solidní strategický základ. Seznámíte se s klíčovými myšlenkami a rozhodujícími strategickými plány, takže se budete cítit pohodlněji při procházení ostrých linií. Toto zahájení, které v roce 1834 představil jeden z nejlepších hráčů své doby - Charles de La Bourdonnais, obstálo ve zkoušce času a je stále využíváno na nejvyšší úrovni špičkovými hráči. Mezi novodobými hrdiny tohoto zahájení najdete Teimoura Radžabova, Alexeje Širova a v poslední době Parhama Maghsoodlooa a Hikaru Nakamuru,
Výrobce: ChessBase

Zvládněte Sicilský Kalašnikov 

Master the Kalashnikov Sicilian

Ponořte se do fascinujícího světa sicilské varianty kalašnikova! V této poutavé knize Fritztrainer odhalíte tajemství tohoto výbušného zahájení od prvních tahů: 1.e4 c5 2.Nf3 Nc6 3.d4 cxd4 4.Nxd4 e5.

Černý ochotně činí dlouhodobé strategické ústupky, ale na oplátku nutí bílého ztrácet drahocenný čas vývojem. Toto všestranné zahájení zaujme milovníky dynamické hry a zároveň nabízí solidní strategický základ. Seznámíte se s klíčovými myšlenkami a rozhodujícími strategickými plány, takže se budete cítit pohodlněji při procházení ostrých linií. Toto zahájení, které v roce 1834 představil jeden z nejlepších hráčů své doby - Charles de La Bourdonnais, obstálo ve zkoušce času a je stále využíváno na nejvyšší úrovni špičkovými hráči. Mezi novodobými hrdiny tohoto zahájení najdete Teimoura Radžabova, Alexeje Širova a v poslední době Parhama Maghsoodlooa a Hikaru Nakamuru, který Kalasnikova použil v rozhodujícím finálovém kole Grand Swiss 2023 a zajistil si tak kvalifikaci na Turnaj kandidátů! Rozšiřte svůj repertoár o nejmodernější varianty a překvapte své soupeře. Prozkoumejte moderní pohled na toto zahájení spolu s francouzským GM Fabienem Libiszewskim, který je expertem na kalašnikova již téměř dvě desetiletí.

  • Délka videa: 5 h 7 minut
  • Interaktivní trénink včetně zpětné vazby z videa
  • Databáze s více než 300 modelovými partiemi
  • Extra: Školení s aplikacemi ChessBase - otestujte si své znalosti a procvičte si repertoár.

Jazyk Anglicky
Systém Windows 10 nebo vyšší
Systém Mac OS X
Datum vydání 2024
Autor Fabien Libiszewski
Úroveň Profesionál
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Pokročilý
Master the Kalashnikov Sicilian (download)
Master the Kalashnikov Sicilian (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
890,00 Kč
Master the Kalashnikov Sicilian (DVD)
Master the Kalashnikov Sicilian (DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
890,00 Kč