1.e4 - jak zkrotit Alekhina, Skandinávskou a Pirce

Zatím co téměř všichni tráví 95% svého času přípravou zahájení na hlavních tazích, jsou někteří hráči, včetně silných GM (já nejsem výjimka), kteří se připravují na své oponenty na některé vedlejší linii, které obsahují mnoho skrytých úskalí.
Výrobce: ChessBase

šachový program: 1.e4 - jak zkrotit Alekhina, Skandinávskou a Pirce

1.e4 - How to tame the Alekhine, Scandinavian and Pirc

Zatím co téměř všichni tráví 95% svého času přípravou zahájení na hlavních tazích, jsou někteří hráči, včetně silných GM (já nejsem výjimka), kteří se připravují na své oponenty na některé vedlejší linii, které obsahují mnoho skrytých úskalí. Rozhodl jsem se shromáždit tyto sekundární zahájení v jednom programu. Od této chvíle již zahájení, jako jsou Pirc, Skandinávská a Alekhinova obrana nebudou Vaší noční můrou. Po 1.e4 hráč by měl černému vlastně poděkovat za výběr těchto šachových zahájení, protože poskytuje bílému lepší centrum, stabilní výhody a obecně řečeno příjemnou hru. Jediná věc, co bílý potřebuje udělat, je strávit nějaký čas studiem linií. Nebudu Vás obtěžovat encyklopedickým přístupem. Zaměřím se více na praktický způsob. Proti každému zahájení doporučuji jeden repertoár:

  • Pro Pirc Připravil jsem pro vás rakouský útok
  • Hlavní linie proti Skandinávské
  • Pro Alekhine jsem se rozhodl jít na poziční linie s NF3.

Užijte si video a buďte prosím kritičtí: Nebudu tvrdit, že mám konečnou pravdu, jen chci, abych Vám pomohl obohatit Vaši šachovou slovní zásobu! Doba trvání videa: 4 hodiny 30 min.

 

Systémové požadavky

Pentium-Processor s 300 Mhz nebo lepší, 64 MB RAM, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, DVD mechanika (pro DVD verze), myš, zvukovou kartu

Obrázek z 1.e4 - How to tame the Alekhine, Scandinavian and Pirc ke stažení
1.e4 - How to tame the Alekhine, Scandinavian and Pirc ke stažení
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
810,00 Kč
Obrázek z 1.e4 - How to tame the Alekhine, Scandinavian and Pirc na DVD
1.e4 - How to tame the Alekhine, Scandinavian and Pirc na DVD
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
810,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Viktor Bologan
Jazyk Anglicky
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Datum vydání 1983
Produktová hesla