Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

1.e4 - How to tame the Alekhine, Scandinavian and Pirc

Zatím co téměř všichni tráví 95% svého času přípravou zahájení na hlavních tazích, jsou někteří hráči, včetně silných GM (já nejsem výjimka), kteří se připravují na své oponenty na některé vedlejší linii, které obsahují mnoho skrytých úskalí.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
810,00 Kč

1.e4 - How to tame the Alekhine, Scandinavian and Pirc

Zatím co téměř všichni tráví 95% svého času přípravou zahájení na hlavních tazích, jsou někteří hráči, včetně silných GM (já nejsem výjimka), kteří se připravují na své oponenty na některé vedlejší linii, které obsahují mnoho skrytých úskalí. Rozhodl jsem se shromáždit tyto sekundární zahájení v jednom programu. Od této chvíle již zahájení, jako jsou Pirc, Skandinávská a Alekhinova obrana nebudou Vaší noční můrou. Po 1.e4 hráč by měl černému vlastně poděkovat za výběr těchto zahájení, protože poskytuje bílému lepší centrum, stabilní výhody a obecně řečeno příjemnou hru. Jediná věc, co bílý potřebuje udělat, je strávit nějaký čas studiem linií. Nebudu Vás obtěžovat encyklopedickým přístupem. Zaměřím se více na praktický způsob. Proti každému zahájení doporučuji jeden repertoár:

  • Pro Pirc Připravil jsem pro vás rakouský útok
  • Hlavní linie proti Skandinávské
  • Pro Alekhine jsem se rozhodl jít na poziční linie s NF3.

Užijte si video a buďte prosím kritičtí: Nebudu tvrdit, že mám konečnou pravdu, jen chci, abych Vám pomohl obohatit Vaši šachovou slovní zásobu! Doba trvání videa: 4 hodiny 30 min.

 

Systémové požadavky

Pentium-Processor s 300 Mhz nebo lepší, 64 MB RAM, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, DVD mechanika (pro DVD verze), myš, zvukovou kartu

Technické údaje
Autor Viktor Bologan
Produktová hesla