Attacking with the Benko Gambit (download)

V průběhu let se stalo pro černého obtížné nalézt aktivní a perspektivní proti 1.d4. Hráči s bílými obvykle hledají stabilní, pevné a trvalé výhody k mučení svých soupeřů. Benko Gambit nabízí černému možnost, za cenu jednoho pěšce, aby roztříštil tyto ideály, a byl ten kdo je v sedle. Rychle si držet extrémně důležité strategické výhody - vynikající vývoj, lepší vyhlídky, snadnější hru, srozumitelnost plánu, pevnější pěšcovou strukturu, ... Bílý musí být velmi opatrný v Benko, jeho útočné vyhlídky jsou velmi omezené a jeho hra je omezena na pasivní.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
€29,11

Attacking with the Benko Gambit (download)

V průběhu let se stalo pro černého obtížné nalézt aktivní a perspektivní proti 1.d4. Hráči s bílými obvykle hledají stabilní, pevné a trvalé výhody k mučení svých soupeřů. Benko Gambit nabízí černému možnost, za cenu jednoho pěšce, aby roztříštil tyto ideály, a byl ten kdo je v sedle. Rychle si držet extrémně důležité strategické výhody - vynikající vývoj, lepší vyhlídky, snadnější hru, srozumitelnost plánu, pevnější pěšcovou strukturu, ... Bílý musí být velmi opatrný v Benko, jeho útočné vyhlídky jsou velmi omezené a jeho hra je omezena na pasivní.

Tento program se vztahuje na všechny možné varianty, které vznikají po 1.d4 Nf6 2.c4 c5 3.d5 b5. Získáte nejen velmistrovské znalosti o konkrétních liniích a variantách s nejnovějšími hrami od top GM - získáte také základní strategické a taktické nápady, kde dominují Gambit struktury a nastavení Benko, což vám umožní přehrát svého soupeře jakmile je dokončeno zahájení.
Carlsen, Kasparov, Anand, Zvjaginsev, Bologan, Vachier-Lagrave a mnoho dalších začlenili Benko Gambit jako součást svého repertoáru - někteří je využívají, když chtějí, aby vyvinuly tlak na svého soupeře od samého počátku, nebo když jsou v jasně výherní situace, jiní jako hlavní "obranu" proti 1.d4! Vydejte se do světa Benko Gambit a podívejte se na výsledky na šachovnici a to okamžitě!
Trvání videa: 3 hodiny 44 min

 

Systémové požadavky

Pentium-Processor at 300 Mhz nebo lepší, 64 MB RAM, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, DVD mechanika (pro DVD verzi), myš, zvukovou kartu

Autor Alejandro Ramirez