Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Fighting against the Caro-Kann with the Advance Variation (download)

Caro-Kann obrana je jednou z nejpevnějších odpovědí pro černého po 1.e4. Hrál jsem to sám na mnoho let za černé, takže vím, jak těžké je získat výhodu s bílými.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
810,00 Kč

Caro-Kann obrana je jednou z nejpevnějších odpovědí pro černého po 1.e4. Hrál jsem to sám na mnoho let za černé, takže vím, jak těžké je získat výhodu s bílými. Můj výběr Advance varianty pro bílé je z důvodu složitosti strategické hry, ve kterých má bílý dlouhodobou prostorovou výhodu. Pokud chápe dobře myšlenky tohoto zahájení, pak bílý bude moci pokračovat v tlaku. Skutečnost, že takoví hráči jako Gashimov, Karjakin, Caruana, Anand, Svidler, Grischuk a Shirov často hrají Advance Variantu proti Caro-Kann, vám poskytne tolik potřebnou šachovou sebedůvěru při sledování jejich hry Vás jistě bude inspirovat k velkým kreativním a výkonnostním úspěchům. Program je určen pro široké publikum, od začátečníků až po vyšší úrovně hráčů.
Je pečlivě strukturován, což vám pomůže najít cestu kolem množství nové teorie, a zapamatovat si jen to, co potřebujete opravdu před zápasem vědět. Jeden slavný velmistr se mi přiznal, že studoval většinu mých programů a že je také používá k výuce pro své studenty. Tedy plnou parou vpřed proti Caro-Kann!

 

• Video délka trvání: 4 h 38 min (English)
• S interaktivním tréninkem, včetně zpětné videa vazby
• Exclusivní databáze s 50 základními hrami
• Obsahuje CB 12 Reader

 

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (Pro DVD verze), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo připojený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučené: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (Pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu. 

Technické údaje
Autor Viktor Bologan
Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Chess Tactics in Caro-Kann Defense (download)

Tento kurs je určen klubovým hráčům a pokročilým šachistům a přináší teorii a ukázky v nejrozšířenějších variantách Caro-Cann obrany rozvíjející se po tazích: 1. e4 c6 2. d4 d5. Tento kurs presentuje hluboké teoretické a praktické příklady aktuálních variant, najdete zde 150 příkladů a 350 příkladů k řešení. Kurs je určen převážně šachistům zabývajícím se šachovou obranou Caro-Kann a to jak za bílé tak i za černé. Integrovaný šachový program vám umožní posílit vaše znalosti díky tomu, že hraje z různých pozic.
427,00 Kč