Fighting against the Caro-Kann with the Advance Variation (download)

Caro-Kann obrana je jednou z nejpevnějších odpovědí pro černého po 1.e4. Hrál jsem to sám na mnoho let za černé, takže vím, jak těžké je získat výhodu s bílými.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
€30,62

Caro-Kann obrana je jednou z nejpevnějších odpovědí pro černého po 1.e4. Hrál jsem to sám na mnoho let za černé, takže vím, jak těžké je získat výhodu s bílými. Můj výběr Advance varianty pro bílé je z důvodu složitosti strategické hry, ve kterých má bílý dlouhodobou prostorovou výhodu. Pokud chápe dobře myšlenky tohoto zahájení, pak bílý bude moci pokračovat v tlaku. Skutečnost, že takoví hráči jako Gashimov, Karjakin, Caruana, Anand, Svidler, Grischuk a Shirov často hrají Advance Variantu proti Caro-Kann, vám poskytne tolik potřebnou šachovou sebedůvěru při sledování jejich hry Vás jistě bude inspirovat k velkým kreativním a výkonnostním úspěchům. Program je určen pro široké publikum, od začátečníků až po vyšší úrovně hráčů.
Je pečlivě strukturován, což vám pomůže najít cestu kolem množství nové teorie, a zapamatovat si jen to, co potřebujete opravdu před zápasem vědět. Jeden slavný velmistr se mi přiznal, že studoval většinu mých programů a že je také používá k výuce pro své studenty. Tedy plnou parou vpřed proti Caro-Kann!

 

• Video délka trvání: 4 h 38 min (English)
• S interaktivním tréninkem, včetně zpětné videa vazby
• Exclusivní databáze s 50 základními hrami
• Obsahuje CB 12 Reader

 

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (Pro DVD verze), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo připojený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučené: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (Pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu. 

Autor Viktor Bologan