First steps in pawn structures - download

Porozumění jak používat pěšce a jak zvládnout různé pěšcové struktury je důležitým bodem pro mladé a zlepšující se hráče. V tomoto novém programu od ChessBase IM. a FIDE Senior trenér Andrew Martin zkoumá názor, že pěšci jsou duší šachu a snaží se vysvětlit co přesně to znamená.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
€29,11

Porozumění jak používat pěšce a jak zvládnout různé pěšcové struktury je důležitým bodem pro mladé a zlepšující se hráče. V tomoto novém programu od ChessBase IM. a FIDE Senior trenér Andrew Martin zkoumá názor, že pěšci jsou duší šachu a snaží se vysvětlit co přesně to znamená. Efektivní využití pěšců v zahájení znamená dobrý vývoj figur a z too plyne i přirozeně dobrá hra. Pěšcové struktury musí být posouzena i mimo hru a toho se Martin také dotýká. Divák bude proveden excelentními partiemi, starými i novými, mnoho z období 2012-2014 které zdůrazňují klíčové myšlenky použití pěšců...

Vhodné zejména pro hráče s ELO nižší než 1800, nebo velmi ambiciozní hráče všech úrovní.

• Video doba trvání: 4 hodiny 03 minuty
• S interaktivním tréninkem, včetně videa zpětné vazby 
• Database s 50 základními hrami
• Obsahuje CB 12 Reader

Šachový program ke stažení.

 

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grapfická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo přiložený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.

Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Fritz 18 And Fritz Powerbook 2022 ke stažení

Na přelomu století Fritz fascinoval šachový svět vítězstvím nad Garrym Kasparovem a tehdejším vládcem světa Vladimirem Kramnikem. „Nejoblíbenější šachový program“ (podle německého časopisu Der Spiegel) vám nabízí vše, co budete potřebovat jako oddaný šachový nadšenec: inovativní metody školení pro amatéry i profesionály, plus přístup k celé sadě webových aplikací ChessBase, včetně Playchess herního serveru.
€132,30

Celý svět se od nich učí

Celý svět se od nich učí - aneb 100 vybraných partií deseti předních velmistrů poválečných let, éry začínající Botvinnikem a končící Karpovem.
€4,91

Fundamentals of Chess Openings (download)

Openings may seem daunting, after all, with all the material out there on openings, what should you read or watch? Well, you can start with this DVD because I’ll teach you all about the basics which apply to practically every single opening! Have you ever wanted to learn openings without the hassle of memorizing variation after variation? Do you just want to understand why you make the moves you make?
€29,86