Ivanchuk: Move by Move

Vasilij Ivančuk je jedním z předních světových šachistů více než dvě desetiletí. Na výsluní se dostal jako 21-letý, když porazil Garryho Kasparova na cestě k vítězství události Linares Super-velmistra. Během úspěšné kariéry vyhrál nespočet elitních turnajů a byl finalistou FIDE mistrovství světa.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
730,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Ivanchuk: Move by Move

Vasilij Ivančuk je jedním z předních světových šachistů více než dvě desetiletí. Na výsluní se dostal jako 21-letý, když porazil Garryho Kasparova na cestě k vítězství události Linares Super-velmistra. Během úspěšné kariéry vyhrál nespočet elitních turnajů a byl finalistou FIDE mistrovství světa.

Ivančuk je považován mnoha současníky za šachového génia a také získal obrovskou základnu fanoušků, která se těší z jeho vynalézavých a kreativních her. Jeho originální styl pomohl vytvořit hry plné brilantních útočných šachů a mistrovské strategie. 
V této knize Vás Junior Tay pozval ke studii jeho oblíbených Ivančukových her a ukazuje nám, jak se můžeme všichni zlepšit tím, že se poučíme z Ivančukový mistrovských her.

Move by Move poskytuje ideální platformu pro studium šachu. Díky neustálým výzvám dává čtenáři odpovědět v celé knize na zkoumavé otázky, Move by Move velmi podporuje výuku a praktikování životně důležitých dovedností, stejně tak jako tradičních asimilaci znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás aktivně zapojili a umožnli vám sledovat své pokroky, jak se zlepšit. Je to opravdu skvělý způsob, jak zlepšit své šachové schopnosti a znalosti.

Autor Junior Tay
Vazba Paperback
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Počet stran 512
Datum vydání 2015