Anand: Move by Move

V této knize, Grandmaster Zenon Franco podrobně zkoumá Anandovu dosavadní šachovou kariéru. Vybírá a sleduje oblíbené hry Ananda a jasně ukazuje, jak můžeme všichni zlepšovat naši šachovou hru díky poučení se ze hry Ananda.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Anand: Move by Move

Viswanathan Anand patří mezi největší světové šachisty. Poprvé získal slávu v mládí, když uváděl v úžas šachové publikum svými výsledky a rychlostí své hry. Stal se vúbec prvním Indickým velmistrem ve věku 18 let. Získal pětkrát titul mistra světa a byl tak nesporným králem šachu v letech 2007 až 2013. Byl světovým hráčem číslo 1 a jako jeden z mála pokořil hranici hodnocení 2800. Jeho neuvěřitelná všestranost mu pomohla stát se úspěšným ve všech formách šachu: v Turnajové hře, v Zápasu, Knockout a Rapid hře.

V této knize, Grandmaster Zenon Franco podrobně zkoumá Anandovu dosavadní šachovou kariéru. Vybírá a sleduje oblíbené hry Ananda a jasně ukazuje, jak můžeme všichni zlepšovat naši šachovou hru díky poučení se ze hry Ananda.

Move by Move (tah za tahem) poskytuje ideální platformu pro studium šachové hry. Díky neustálým výzvám čtenáři odpovídá na zajímavé otázky v celé knize, Move by Move svým formátem formátem velmi podporuje učení a praxi životně důležitých dovednosti stejně tak jako tradiční asimilaci znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás aktivně zapojili a umožnili vám sledovat Váš pokrok v učení. Jedná se o skvělý způsob, jak zlepšit své šachové schopnosti a znalosti.

  • Učte se šachy od šachové legendy
  • Důležité myšlenky jsou absorbovány nepřetržitou praxí
  • Využití idelálního přístupu k šachovému studiu

Zenon Franco Ocampos je paraguayský šachový velmistr, narozený 12. července 1956 v Asunciónu, Paraguay. Je známý nejen jako silný šachista, ale také jako trenér, autor a šachový učitel.
Franco získal titul mezinárodního mistra (IM) v roce 1980 a později se stal šachovým velmistrem (GM) v roce 1988. V průběhu své kariéry reprezentoval Paraguay na několika šachových olympiádách a dalších mezinárodních soutěžích. Mimo svou aktivní kariéru jako hráč se Zenon Franco věnuje také trenérské práci. Přednáší šachové lekce, poskytuje šachový trénink a je znám svou schopností předávat své znalosti a zkušenosti dalším generacím hráčů.Kromě toho napsal několik šachových knih a příspěvků, které jsou známy pro svou instruktivní hodnotu a přínos k šachovému vzdělávání. Jeho přístup k šachu je uznáván pro jeho hloubku a porozumění hře.

pdf ukázka ke stažení

Vazba Paperback
Datum vydání 2014
Počet stran 376
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Autor Zenón Franco