Sicilská - Taimanov

V této knize, John Emms zkoumá svou oblíbenou Sicilská variantu, která je jednou z nejspolehlivějších odpovědí za černého na 1 E4. Sdílí své znalosti z více než 15 let studií a her Sicilské Taimanov na úrovni velmistra, zkoumá zahájení z obou stran šachovnice a nabízí odpovědi na všechny klíčové otázky.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Sicilská - Taimanov

The Sicilian Taimanov: Move by Move

John Emms se v této knize zabývá svou oblíbenou sicilskou variantou, která je jednou z nejspolehlivějších odpovědí černého na 1 e4. Dělí se o své znalosti z více než 15 let studia a hraní sicilské tajmanovské na velmistrovské úrovni, zkoumá zahájení z obou stran šachovnice a nabízí odpovědi na všechny klíčové otázky.

Tato nová série poskytuje ideální platformu pro studium šachových zahájení. Formát "Tah za tahem", který čtenáře neustále vybízí k zodpovídání zjišťovacích otázek, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí o zahájeních. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak se naučit jakékoliv šachové zahájení a zároveň zlepšit své obecné šachové dovednosti a znalosti.

  • Základní průvodce a trénink v sicilské
  • Využívá ideální přístup ke studiu zahájení
  • Obsahuje sicilský repertoár Taimanov pro černého

ukázka ke stažení

 

Autor John Emms
Vazba Paperback
Datum vydání 2012
Počet stran 368