Útok Panov-Botvinnik

Panov-Botvinnik Attack je agresivní a ambiciózní cesta jak se seznámit s populární Caro-Kann obranou. Bílý se rychle vyvíjí a útočí na centrum, provádí bezprostřední tlak na pozici černého. V této knize, mezinárodní mistr a šachový trenér Lorin D'Costa zaměří pohled do hloubky na Panov-Botvinnik Attack a také úzce související 2. c4 varianty. Pomocí názorných her, D'Costa zdůrazňuje typické plány a taktiky pro obě strany, předkládá možnosti repertoáru pro bílého a poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 1 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
*
520,00 Kč

Útok Panov-Botvinnik 

The Panov-Botvinnik Attack: Move by Move

Panovův-Botvinnikův útok je agresivní a ambiciózní způsob řešení oblíbené Caro-Kannovy obrany. Bílý se rychle vyvíjí a útočí na centrum, čímž vytváří okamžitý tlak na pozici černého. V této knize se mezinárodní mistr a šachový trenér Lorin D'Costa podrobně zabývá Panovovým-Botvinnikovým útokem a také úzce související variantou 2 c4. Na základě názorných partií D'Costa upozorňuje na typické plány a taktiku pro obě strany, představuje repertoárové možnosti pro bílého a poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.

Tato série poskytuje ideální platformu pro studium šachových zahájení. Formát "Tah za tahem", který čtenáře neustále vybízí k zodpovídání zjišťovacích otázek, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí o zahájeních. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak se naučit jakékoliv šachové zahájení a zároveň zlepšit své obecné šachové dovednosti a znalosti.

 

  • Základní průvodce a výuka v Panovově-Botvinnikově hře
  • Využívá ideální přístup ke studiu šachu
  • Zahrnuje repertoárové možnosti pro bílého

pdf ukázka ke stažení

Specifikace produktů
Autor Lorin D´Costa
Vazba Paperback
Počet stran 256
Datum vydání 2013
Produktová hesla