Jak hrát Najdorf

V letech 2004-2007 natočil 13. mistr světa v šachu Garry Kasparov rozsáhlý třídílný videokurz Najdorf. ChessBase vydává tuto velkou klasiku v kompletním vydání v aktuálním formátu ChessBase Media. Těšte se na tuto šachovou klasiku! Systém Najdorf v sicilské obraně má legendární pověst obranné zbraně černých. Je to zahájení, v němž se často usiluje o plný bodový zisk, místo aby se pozice černými figurami pouze bránila. K rozvoji tohoto komplexního zahájení přispělo mnoho skvělých hráčů. Existovali dva mistři světa, kteří velkou část své kariéry tvořili s využitím Najdorfova systému jako své zbraně proti 1.e4: Bobby Fischer a Garry Kasparov s ním slavili velkolepé úspěchy. Oba hráči používali Najdorf již ve svých zázračných dětských letech a udrželi si jej jako důležitou součást svého repertoáru po celou dobu své kariéry. Pro Garryho Kasparova to znamenalo zkušenost s Najdorfem na nejvyšší šachové úrovni.
Výrobce: ChessBase

Jak hrát Najdorf

How to play the Najdorf

V letech 2004-2007 natočil 13. mistr světa v šachu Garry Kasparov rozsáhlý třídílný videokurz Najdorf. ChessBase vydává tuto velkou klasiku v kompletním vydání v aktuálním formátu ChessBase Media. Těšte se na tuto šachovou klasiku!

Systém Najdorf v sicilské obraně má legendární pověst obranné zbraně černých. Je to zahájení, v němž se často usiluje o plný bodový zisk, místo aby se pozice černými figurami pouze bránila. K rozvoji tohoto komplexního zahájení přispělo mnoho skvělých hráčů. Existovali dva mistři světa, kteří velkou část své kariéry tvořili s využitím Najdorfova systému jako své zbraně proti 1.e4: Bobby Fischer a Garry Kasparov s ním slavili velkolepé úspěchy. Oba hráči používali Najdorf již ve svých zázračných dětských letech a udrželi si jej jako důležitou součást svého repertoáru po celou dobu své kariéry. Pro Garryho Kasparova to znamenalo zkušenost s Najdorfem na nejvyšší šachové úrovni. Pro šachové amatéry i profesionály je velkým okamžikem, když se přední světový odborník podělí o všechna tajemství ve svém oblíbeném zahájení. V tomto videokurzu Garry Kasparov představuje různé dílčí systémy Najdorfu, včetně ústřední varianty "otrávený pěšec". Kromě toho věnoval kapitolu hlavním liniím proti 6.Bg5 e6 7.f4. Patří sem i legendární Polugajevského variace. V neposlední řadě In Kasparov zkoumá tah 6.Be3, který je dnes považován za hlavní linii v Najdorfově systému. Vývoj každé linie je zasazen do historické perspektivy a zkoumán do hloubky s Kasparovovou charakteristickou intenzitou. Více než dvě 9 hodin prvotřídní soukromé výuky.

- Doba trvání videa: Více než 9 hodin
- Extra: Databáze s relevantními Najdorfovými partiemi & Trénink s aplikací ChessBase - Zapamatujte si Kasparovův repertoár zahájení

How to play the Najdorf ke stažení
How to play the Najdorf ke stažení
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
1 250,00 Kč
How to play the Najdorf ke stažení
How to play the Najdorf na DVD
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
1 250,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Garri Kasparov
Datum vydání 2024
Systém Windows 10 nebo vyšší
Jazyk Anglicky
Systém Mac OS X (only download)
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Autor Garri Kasparov
Produktová hesla