Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Leningrad Dutch (download)

Jedná se o některé z hlavních linii, kde se vede obvyklá polemika a to o Leningradské Holandské. Systém Leningrad je od všeho kousek. V některých případech, Vám slibuje perfektní vítězství, na ostatní může zapůsobit tak, že získají "ostudné" porážky. Tento "Program" v první řadě nabízí strategický návod pro černé, na základě posouzení nejvíce typických struktur.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
810,00 Kč

Leningrad Dutch (ke stažení)

Jedná se o některé z hlavních linii, kde se vede obvyklá polemika a to o Leningradské Holandské. Systém Leningrad je od všeho kousek. V některých případech, Vám slibuje perfektní vítězství, na ostatní může zapůsobit tak, že získají "ostudné" porážky. Tento "Program" v první řadě nabízí strategický návod pro černé, na základě posouzení nejvíce typických struktur. Pro objektivitu jsem zkoumal obě strany mince, dával stranou hlavní strategické nebezpečí včetně typických plánů. Zahrnul jsem všechny své dřívější databázové články publikované v ChessBase Magazinu, databáze se všemi hrami, které jsem se zmínil ve videu, stejně jako malé databáze se základními hrami, které je třeba znát.

• Doba trvání videa: 5 hodin 16 min. (English)
• Interaktivní přípravu, včetně zpětné video vazby
• Exkluzivní databáze se 72 základními hrami
• Mihail Marinovy "Leningradské" články publikované v časopise ChessBase
• Včetně CB 12 Reader

 

Systémové poaždavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (PRO DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo připojený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika(Pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Technické údaje
Autor Mihail Marin
Produktová hesla