Leningrad Holandská

Jedná se o některé z hlavních linii, kde se vede obvyklá polemika a to o Leningradské Holandské. Systém Leningrad je od všeho kousek. V některých případech, Vám slibuje perfektní vítězství, na ostatní může zapůsobit tak, že získají "ostudné" porážky. Tento "Program" v první řadě nabízí strategický návod pro černé, na základě posouzení nejvíce typických struktur.
Výrobce: ChessBase

Leningrad Holandská

Leningrad Dutch

Jedná se o některé z hlavních linii, kde se vede obvyklá polemika a to o Leningradské Holandské. Systém Leningrad je od všeho kousek. V některých případech, Vám slibuje perfektní vítězství, na ostatní může zapůsobit tak, že získají "ostudné" porážky. Tento "Program" v první řadě nabízí strategický návod pro černé, na základě posouzení nejvíce typických struktur. Pro objektivitu jsem zkoumal obě strany mince, dával stranou hlavní strategické nebezpečí včetně typických plánů. Zahrnul jsem všechny své dřívější databázové články publikované v ChessBase Magazinu, databáze se všemi hrami, které jsem se zmínil ve videu, stejně jako malé databáze se základními hrami, které je třeba znát.

• Doba trvání videa: 5 hodin 16 min. (English)
• Interaktivní přípravu, včetně zpětné video vazby
• Exkluzivní databáze se 72 základními hrami
• Mihail Marinovy "Leningradské" články publikované v časopise ChessBase
• Včetně CB 12 Reader

 

Systémové poaždavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (PRO DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo připojený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika(Pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Autor Mihail Marin
Jazyk Německy
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2013
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Obrázek z Leningrad Dutch (download)
Leningrad Dutch (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
810,00 Kč
Obrázek z Leningrad Dutch (na DVD)
Leningrad Dutch (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
810,00 Kč