Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Mastering Pattern Recognition in the Opening (DVD)

Rozpoznávání vzorů je v moderním šachu důležitým nástrojem, protože vám pomůže lépe porozumět charakteristikám pozice. Obzvláště, když jste konfrontováni s překvapivým systémem zahájení, které hraje váš soupeř, je dobré, když se můžete spolehnout pouze na obecné zásady. V této video sérii je diskutováno deset klíčových prvků zahajovacího hraní, které vám pomohou zlepšit hru v této fázi hry. Šachové literatura se těmito tématy opakovaně zabývá, ale tentokrát se aktivně zapojíte i sami!
Dostupnost: 1 kusů skladem
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
790,00 Kč

Rozpoznávání vzorů je v moderním šachu důležitým nástrojem, protože vám pomůže lépe porozumět charakteristikám pozice. Obzvláště, když jste konfrontováni s překvapivým systémem zahájení, které hraje váš soupeř, je dobré, když se můžete spolehnout pouze na obecné zásady. V této video sérii je diskutováno deset klíčových prvků zahajovacího hraní, které vám pomohou zlepšit hru v této fázi hry. Šachové literatura se těmito tématy opakovaně zabývá, ale tentokrát se aktivně zapojíte i sami! 

Po absolvování deseti příkladů z teoretické části budou vaše znalosti testovány 50 instruktážními příklady s více otázkami. 
Tato cvičení obsahují různé taktické nápady i poziční aspekty. Kromě toho bylo do samostatné databáze přidáno dalších 50+ příkladů, zatímco v aplikaci Fritz je také nová funkce pro hraní různých pozic. 
Pečlivá studie této série dále prohloubí vaše znalosti a pomůže vám dostat se do úvodní fáze, aniž byste si museli zapamatovat hluboké teoretické linie. 

Obsah:
Importance of the centre, Lead in development & tactics, King in the centre, Neglecting kingside development, Grabbing a poisoned pawn, Capture towards or away from the centre?, Castling too early, Flank attack, Misplaced piece, Space advantage

• Doba běhu videa: 6 hodin 40 minut (anglicky)
• S interaktivním tréninkem včetně video zpětné vazby
• Extra: Další studijní materiál
• Včetně ChessBase Reader

Technické údaje
Autor Robert Ris
Produktová hesla