Nejúžasnější tahy

Úžasné šachové pohyby - Interaktivní program provází diváka přes některé z nejkrásnějších a úžasných šachových tahů na počátku moderní šachové doby.
Výrobce: ChessBase

Nejúžasnější tahy

Most amazing moves

"Hráči umírájí, turnaje jsou zapomenuty, ale díla velkých umělců jsou tu na věky. "- Michail Tal a jeho "úžasné pohyby" mají moc osvítit i srdce a duši jakéhokoliv šachisty. Stejně jako obrazy mistra nebo zabarvení symfonie, může Most amazing moves apelovat na hráče zcela estetickým způsobem. Tento interaktivní program provází diváka přes některé z nejkrásnějších a úžasných šachových tahů na počátku moderní šachové doby.

Interaktivní formát podporuje studium a prohlížení po stopách některých z největších hráčů. Tahy jsou převzaté ze zahájení, středních her a koncovek jež jsou sledovány. Obsahují geniální taktiku vedle heuristické porušení, materiální oběti a poziční převahu. Dokážete myslet, jako jedna stará šachová legenda nebo dokonce jako jeden z nových géniů?

• Video doba trvání: 5 hodin 30 minut
• S interaktivním tréninkem, včetně videa zpětné vazby
• Exkluzivní školení databáze 50 vybraných her
• Včetně CB 12 Reader

 

 

Systémové požadavky:

Minimum:

Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo připojený prohlížeč a internetové spojení pro aktivaci programu.

Doporučené: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 compatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Obrázek z Most amazing moves (download)
Most amazing moves (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Obrázek z Most amazing moves (na DVD)
Most amazing moves (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Simon Williams
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2014
Úroveň Kdokoliv
Systém Win 7 a vyšší
Produktová hesla