Nová varianta programu Fritz za super cenu

30. září 2023

Fritz - Váš šachový trenér

Jmenuji se FRITZ a již více než 30 let redefinuji šachový svět. Ať už v New Yorku proti Garrymu Kasparovovi, nebo v Německu při vítězství 4:2 proti bývalému mistru světa Vladimiru Kramnikovi - miliony šachových fanoušků sledovaly mé duely "muž proti stroji" a užívaly si mé partie světové úrovně. V roce 2022 jsem vyhrál oficiální mistrovství světa v šachovém softwaru ve Vídni!

Ale nebojte se, umím hrát i jinak. Díky mé pomocné funkci podporované umělou inteligencí můžete proti mně hrát brilantní vítězné partie i jako začátečník. Ke každému tahu dostanete tipy prostřednictvím textu a zvuku. Samozřejmě proti mně můžete hrát i na úrovni mistra světa bez tipů a uložit si partii. Zaručuji vám, že se budete bavit: Během partií je vtipně komentuji. A samozřejmě si můžete vybrat design šachovnice: k dispozici je pět profesionálních šachovnic ve 2D a 3D optice.

Chcete ještě více vzrušení , hrát hry proti ostatním lidem? Žádný problém - váš nový šachový kamarád FRITZ pro vás kdykoli najde soupeře na šachovém serveru. Vyberte si čas hry a můžete začít. Nejsem jen obyčejný bot. Jsem FRITZ, neuvěřitelná nová šachová dimenze!Fritz - Váš šachový trenér