Ostrá Skandinávská s 3...Qd6

"Snadno se učí a snadno se hraje." To jsou dva pilíře, na kterých je moderní skandinávská hra postavena a kterým kluboví hráči v posledních desetiletích důvěřují a těží z nich. Jakou linii by měl černý přijmout po 1 e4 d5 2 exd5 Qxd5 3 Nc3? Zde se zaměříme na ostré 3...Qd6 na rozdíl od 3...Qa5 nebo 3.... Qd8. Všechny hlavní odpovědi kromě 3 Nc3 jsou ukázány ve vzorových partiích a výsledkem je zasvěcený přehled pro klubové hráče, který obstojí ve zkoušce časem a nebude vyžadovat přílišné pálení půlnočního oleje. Namísto učení se každého tahu nazpaměť se autor soustředí na ukázku modelových partií, které vysvětlí plány a nápady, které skandinávský tah s 3...Qd6 nabízí.
Výrobce: ChessBase

Ostrá Skandinávská s 3...Qd6

The Sharp Scandinavian with 3...Qd6

"Snadno se učí a snadno se hraje." To jsou dva pilíře, na kterých je moderní skandinávská hra postavena a kterým kluboví hráči v posledních desetiletích důvěřují a těží z nich.
Jakou linii by měl černý přijmout po 1 e4 d5 2 exd5 Qxd5 3 Nc3?
Zde se zaměříme na ostré 3...Qd6 na rozdíl od 3...Qa5 nebo 3.... Qd8.
Všechny hlavní odpovědi kromě 3 Nc3 jsou ukázány ve vzorových partiích a výsledkem je zasvěcený přehled pro klubové hráče, který obstojí ve zkoušce časem a nebude vyžadovat přílišné pálení půlnočního oleje.
Namísto učení se každého tahu nazpaměť se autor soustředí na ukázku modelových partií, které vysvětlí plány a nápady, které skandinávský tah s 3...Qd6 nabízí.

Skandinávské je praktické zahájení. Toho můžete využít ve svůj prospěch. Dvě užitečné pomůcky vám pomohou dostat toto vzrušující zahájení do vaší zahajovací praxe. Varianty si můžete procvičit pomocí Trenéra zahájení ChessBase. Drilování tahů zahájení, hádání, jak pozice vznikla, nebo jen přehrávání tahů v požadované rychlosti dále odhalí nápady, které toto zahájení nabízí. Přehrávání pozic proti Fritzovi vám dále umožní pochopit myšlenky, které autor prezentoval ve svých videích.

Délka videa: 5 hodin
Interaktivní výuka včetně zpětné vazby na video
Extra: Trénink s aplikací Ches sBase - zapamatujte si repertoár zahájení a zahrajte si klíčové pozice proti Fritzovi na různých úrovních.


Když se poprvé setkáte se skandinávskou obranou, nemůžete si nepoložit otázku: opravdu lze tak brzy uvést do hry dámu? Vždyť bílý okamžitě získá tempo pro svůj figurální vývin pomocí 3.Nc3 a donutí její černý majestát k druhému tahu. Je však s podivem, že černý má na výběr dokonce tři odpovědi: ústupové 3...Qd8, často vídané 3...Qa5 a moderní 3...Qd6, kterému dává přednost Sergej Tivjakov, nejsilnější velmistr, který skandinávského tahu pravidelně hraje.
Systémové požadavky
Windows 10 nebo vyšší
Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, DirectX11, grafická karta s 256 MB RAM, (DVD-ROM mechanika pro DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 nebo připojený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučené: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10-kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, (DVD-ROM mechanika pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

MacOSX
jen ve verzi ke stažení! Minimum: MacOS "Yosemite" 10.10

Autor Andrew Martin
Systém Windows 10 nebo vyšší
Datum vydání 2023
Jazyk Anglicky
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
The Sharp Scandinavian with 3...Qd6 ke stažení
The Sharp Scandinavian with 3...Qd6 ke stažení
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
810 000,00 Kč
The Sharp Scandinavian with 3...Qd6 na DVD
The Sharp Scandinavian with 3...Qd6 na DVD
dodací lhůta : Ihned k odeslání
810,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem