Power Play 19: Attack with 1.e4 - Part 2 (download)

Program Vám poskytuje repertoár linií útoků proti: Skandinávská, Aljechinova obrana, Petroff, Philidor, Pirc, Modern Defence (1. e4 g6). Mnoho z těchto zahájení jsou velmi populární v klubovém šachu, ale jsou často podceňovány hráči za bílé.
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
€30,62

Power Play 19: Attack with 1.e4 - Part 2 (download)

Program Vám poskytuje repertoár linií útoků proti: Skandinávská, Aljechinova obrana, Petroff, Philidor, Pirc, Modern Defence (1. e4 g6). Mnoho z těchto zahájení jsou velmi populární v klubovém šachu, ale jsou často podceňovány hráči za bílé. Pomocí jeho bohatých zkušeností hraje s 1 e4, velmistr Daniel King vysvětluje zahájení a poskytuje agresivní systémem proti každé z nich. Toto je druhá část projektu Daniela Kinga "Útok na 1 e4" (v řešené části jsem se zabýval Sicilskou, Francouzskou, Caro Kann a 1 ... e5). Kingovo doporučení se zaměřuje, aby se soupeř dostal pod tlak hned od začátku hry a když hráči jsou pod tlakem, tak dělají chyby. Jedná se o praktický repertoár - pokud budeme studovat zahájení, chceme mít jistotu, že je lze použití v naší hře. Po několika tazích, budete diktovat hru. Dobra trvání videa: 5 hodin 24 min.

 

  •  Repertoár doporučený pro bílé
  •  Vhodné pro klubové hráče
  •  Model hry s typickou strategií střední hry
  •  Nejnovější teorie

Systémové požadavky

Pentium-Processor s 300 Mhz nebo lepší, 64 MB RAM, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 nebo 8, DVD mechnaika (pro DVD verzi)

Autor Daniel King