Power Play 22: Repertoár pro černé - Francouzská obrana

Francouzská obrana je jedním z nejspolehlivějších zahájení proti 1 e4. Pevný řetěz centrálních pěšců chrání černého krále a poskytuje základ pro protiútoky na obou křídlech. Na tomto DVD vám velmistr Daniel Král nabízí repertoár pro černého s francouzskou obranou.
Výrobce: ChessBase

Power Play 22: Repertoár pro černé - Francouzská obrana

Power Play 22: A Repertoire for Black with the French Defence

Francouzská obrana je jedním z nejspolehlivějších zahájení proti 1 e4. Pevný řetěz centrálních pěšců chrání černého krále a poskytuje základ pro protiútoky na obou křídlech. Na tomto DVD vám velmistr Daniel King nabízí repertoár pro černého s francouzskou obranou. Na základě deseti vzorových partií jsou pokryty všechny hlavní linie bílého proti francouzské. Francouzská obrana je jedním z nejflexibilnějších zahájení. Toto DVD zkoumá různé systémy, abyste mohli svého soupeře vždy nechat hádat, jakou variantu jste zvolili. Probírají se kompletní partie, abyste získali představu o typických strategiích pro obě strany. Tyto modelové partie navíc poskytují inspiraci pro hru zahájení. Jedná se o interaktivní DVD. V klíčových momentech partií velmistr King dělá pauzy a staví vás před hotovou věc. Budete muset najít a zahrát nejlepší tah. V dalších videoklipech pak poskytuje zpětnou vazbu podle tahu, který jste zvolili.

- Kompletní francouzský repertoár pro černé
- Vhodné pro klubové hráče
- Modelové partie s typickou strategií střední hry
- Aktuální teorie
- Délka videa: 4 h 43 min interaktivní trénink včetně zpětné vazby
- Exkluzivní tréninková databáze s vybranými 50 hrami
- Včetně CB 12 Reader

 

Když černý odpoví na dvojitý tah bílého královského pěšce 1...e6, máme tu francouzskou obranu. Její název pochází z korespondenčního zápasu mezi městy Londýn a Paříž v roce 1834, v němž Francouzi úspěšně využili tah 1...e6. V 19. století byl tento tah pro černého nejdůležitější alternativou k 1...e5 a i v dnešní době stále zaujímá třetí místo v žebříčku nejoblíbenějších odpovědí na 1.e4 po sicilské a 1...e5.

 

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Autor Daniel King
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Power Play 22: Repertoár pro černé - Francouzská obrana ke stažení
Power Play 22: A Repertoire for Black with the French Defence (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Power Play 22: Repertoár pro černé - Francouzská obrana na DVD
Power Play 22: A Repertoire for Black with the French Defence (DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč