Power Play Vol.23 and 24

Dámský gambit odmítnut (QGD) je jedním z nejspolehlivějších zahájení proti 1 d4. S kamenem pěšce ve středu šachovnice se černý odmítá nechat zatlačit do centra. Vytvoření centrální kontroly dává černému dobré šance k zahájení útoku proti soupeřovu králi.
Výrobce: ChessBase

Power Play Vol.23 and 24

 DVD1:

Dámský gambit odmítnut (QGD) je jedním z nejspolehlivějších zahájení proti 1 d4. S kamenem pěšce ve středu šachovnice se černý odmítá nechat zatlačit do centra. Vytvoření centrální kontroly dává černému dobré šance k zahájení útoku proti soupeřovu králi. Na tomto DVD vám velmistr Daniel Král nabízí repertoár pro černého s QGD. Repertoár je předveden v 10 kmenových partiích, které pokrývají všechny hlavní systémy bílého: 5 Bg5, 5 Bf4 a výměnnou variantu. (Možnosti černého proti katalánské variantě jsou probrány na jiném DVD). Odmítnutý dámský gambit je flexibilní zahájení. Toto DVD zkoumá různé systémy, abyste mohli nechat soupeře hádat, jakou variantu jste zvolili. Jednou z velkých výhod hraní QGD je, že teorie je relativně jednoduchá: toto zahájení závisí na vašem pochopení myšlenek, nikoliv na složitých variantách s neintuitivními počítačovými tahy. Probírány jsou kompletní partie, takže člověk získá představu o typických strategiích pro obě strany. A co víc, tyto modelové partie poskytují inspiraci pro hraní zahájení. Jedná se o interaktivní DVD. V klíčových momentech partií velmistr King udělá pauzu a postaví vás před hotovou věc. Budete muset najít a zahrát nejlepší tah. V dalších videoklipech pak poskytuje zpětnou vazbu podle tahu, který jste zvolili. Každý mistr světa hrál královnin odmítnutý gambit. To svědčí o jeho spolehlivosti a kvalitě.

DVD2:
Katalánské zahájení je pro bílého spolehlivé, ale existují způsoby, jak černého vyvést z jeho spokojenosti a přitom si sám udržet zdravou a solidní pozici. Na tomto DVD vám velmistr Daniel Král nabízí repertoár pro černého proti katalánské, založený na udržení pevného pěšce na d5. Udržení centrální kontroly nakonec dává černému dobré šance na útok proti soupeřovu králi. Repertoár je demonstrován v 10 stěžejních partiích systémem 1 d4 d5 2 c4 e6 3 Nf3 Nf6 4 g3 Bb4+.
Tato šachová partie se ukazuje jako poněkud nepohodlná pro hladký průběh vývinu bílého. Jsou prozkoumány všechny tři odpovědi bílého (5 Bd2, 5 Nbd2, 5 Nc3). 4...Bb4+ hrával v poslední době Magnus Carlsen a pravidelně a úspěšně ho využívali především Anand a Spasskij. Uveden je také systém proti Reti/ Anglické 1 Nf3 d5 2 c4 e6 3 g3. Jednou z velkých výhod hraní tohoto systému za černého je relativně jednoduchá teorie: toto zahájení závisí na vašem pochopení myšlenek, nikoliv na složitých variantách s neintuitivními tahy počítače. Probírány jsou kompletní partie, takže člověk získá představu o typických strategiích pro obě strany. Navíc tyto modelové partie poskytují inspiraci pro hraní zahájení. Jedná se o interaktivní DVD. V klíčových momentech partií velmistr King udělá pauzu a postaví vás před hotovou věc. Budete muset najít a zahrát nejlepší tah. V dalších videoklipech pak poskytuje zpětnou vazbu podle tahu, který jste zvolili.

 

- Délka videa: DVD 1 - 5 hodin 52 minut (anglicky); DVD 2 - 5 hodin 36 minut (anglicky)
- Aktuální teorie
- S interaktivní výukou včetně zpětné vazby na videu
- Exkluzivní databáze s 50 modelovými hrami s typickou strategií střední hry
- Vhodné pro klubové hráče
- Včetně CB 12 - Reader

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Power Play Vol.23 and 24 ke stažení
Power Play Vol.23 and 24 (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
1 370,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Daniel King
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Produktová hesla