Power Play: Balíček strategií - 6 DVD

Zvyšte efektivitu svých figur a naučte se, co je to vlastně hra s pěšci. Kurz obsahuje také praktické příklady, kdy je jezdec silnější než střelec a naopak. Strategický balíček, který se skládá z DVD Powerplay 5, 6, 7, 8, 9 a 11, vám pomůže pochopit šachy lépe než kdykoli předtím!
Výrobce: ChessBase

Power Play: Balíček strategií - 6 DVD

Power Play Strategy package - 6 DVDs

Power Play 5 - Pěšci
Možná jste brilantní taktik nebo obávaný útočník, ale ne vždy se vám tyto schopnosti podaří při hře uplatnit. Pokud hra nabývá klidnějšího charakteru, je velmi důležité, abyste si osvojili znalosti o pěšcových strukturách, hře s pěšci a jejich slabinách. Na tomto pátém DVD Power Play Daniel King probírá silné a slabé pěšcové struktury, izolované pěšce a pěšcové ostrovy, způsoby vytváření pěšcových slabin, křečovitou pěšcovou strukturu, sílu středových pěšců... a mnoho dalšího. Nezapomeňte, že slabí pěšci mohou rozhodnout partii. Na konci DVD si můžete vyzkoušet své znalosti hry s pěšci a pěšcové struktury na sérii speciálně vybraných testovacích pozic. Série Power Play je vhodná pro každého, kdo se chce zlepšit v šachu, ale poskytuje také hotové lekce a cvičení pro trenéra. Francois André Danican Philidor: "PĚŠCI JSOU DUŠÍ ŠACHU."

Délka videa: více než 6 hodin!

Power Play 6 - Pěšci, figury a plány
Pokud chcete být všestranným šachistou, je nezbytné, abyste dobře rozuměli poziční hře. V tomto 6. DVD Power Play probírá Daniel King tři klasické otázky: izolovaný dámský pěšec, centrální předaní pěšci a kdy vyměnit pěšce (a kdy nevyměnit). V každém z těchto případů může sebemenší rozdíl v umístění figur znamenat obrovský rozdíl v hodnocení pozice. Na konci přednášek si můžete vyzkoušet, jak jste těmto tématům porozuměli, a to na sérii speciálně vybraných testovacích pozic. Série Power Play je vhodná pro každého, kdo se chce v šachu zdokonalit, ale poskytuje také hotové lekce a cvičení pro trenéra.

Délka videa: 5 hodin.

Power Play 7 - Zlepšete své figury
Proč je manévrování důležité a za jakých okolností bychom měli uvažovat o manévrování místo jiného postupu? V tomto 7. DVD Power Play vám Daniel King pomůže rozpoznat, kdy je figura špatně umístěná, a co s tím dělat. V průběhu celého DVD si na speciálně vybraných pozicích budete moci vyzkoušet, jak danému tématu rozumíte. Série Power Play je vhodná pro každého, kdo se chce zlepšit v šachu, ale poskytuje také hotové lekce a cvičení pro trenéra.

Power Play 8 - Jezdci a střelci
Když se šachy začínáme zabývat, říká se nám, že jezdec i střelec mají hodnotu tří bodů, ale je zcela jasné, že v některých pozicích má střelec jasnou převahu nad jezdcem - a naopak. Po zhlédnutí tohoto 8. DVD Power Play budete mít lepší představu o tom, jak hrát pozice s jezdci a střelci - na co si dát pozor, čeho se vyvarovat a jak umístit své pěšce. V průběhu celého DVD si na speciálně vybraných pozicích budete moci vyzkoušet, jak jste danému tématu porozuměli. Série Power Play je vhodná pro každého, kdo se chce v šachu zdokonalit, ale poskytuje také hotové lekce a cvičení pro trenéra. "Série DVD PowerPlay od GM Daniela Kinga je jednou z nejúspěšnějších šachových výukových pomůcek současnosti. - Novinka v šachovém obchodě

Power Play 9 - hlavní figury vs. vedlejší figury
V tomto devátém DVD Power Play probírá velmistr Daniel King téma hlavních figur proti menším figurám. Jinými slovy, pozice s materiální rovnováhou dáma proti věži a menší figura, dáma proti dvěma věžím a věž proti menším figurám, včetně obětí výměn. Někdy je dáma nebo věž jako všemocný obr, který kráčí po šachovnici. Jak se tedy nejlépe bránit proti dámě? Nebo pokud bojujete se střelcem proti věži, jaká by měla být vaše strategie? Daniel Král se mimo jiné zamýšlí nad Topalovovými dynamickými výměnnými oběťmi. Tyto materiální nerovnováhy jsou neuvěřitelně časté - buďte připraveni a ovládněte je. V průběhu celého DVD si na speciálně vybraných pozicích budete moci vyzkoušet, jak jste se v dané problematice orientovali. Série Power Play je vhodná pro každého, kdo se chce v šachu zdokonalit, ale poskytuje také hotové lekce a cvičení pro trenéra.

Délka trvání videa: 4 hod. 15 min.

Power Play 11 - Obrana
Mnoho porážek je zdánlivě nevyhnutelných - jedna strana má iniciativu, přejde do útoku a od té chvíle je velmi obtížné zvrátit průběh partie. V tomto 11. DVD Power Play vám velmistr Daniel King pomůže rozpoznat tyto klíčové momenty, kdy hrozí potenciální nebezpečí. Tajemství dobré obranné hry spočívá v tom, abyste se vyhnuli upadnutí do pasivní obranné pozice! V průběhu celého DVD si na speciálně vybraných pozicích budete moci vyzkoušet, jak jste dané problematice porozuměli. Série Power Play je vhodná pro každého, kdo se chce v šachu zdokonalit, ale poskytuje také hotové lekce a cvičení pro trenéra.

Délka videa: 5 h 25 min.

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Autor Daniel King
Datum vydání 2018
Úroveň Kdokoliv
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Power Play: Balíček strategií - 6 DVD ke stažení
Power Play Strategy package - 6 DVDs (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
3 450,00 Kč