Power Strategy 1 - Od zahájení po střední hru

V šachu, stejně jako v reálném životě, často čelíme pokušení: vzít pěšce, obsadit volný soubor, zahájit útok na královském křídle a tak dále. Na všech těchto myšlenkách není v zásadě nic špatného, ale než se člověk pustí do takových konkrétních akcí, měl by si být jistý, že je pro ně pozice zralá. Šachy jsou natolik komplikované, že učinit správnou volbu pouze na základě výpočtu není vždy možné. Tehdy přicházejí na řadu obecná pravidla a zásady, které nám pomohou rozlišit mezi tím, co bychom chtěli udělat - a tím, co bychom udělat měli.
Výrobce: ChessBase

Power Strategy 1 - Od zahájení po střední hru

Power Strategy 1 - From the Opening to the Middlegame

V šachu, stejně jako v reálném životě, často čelíme pokušení: vzít pěšce, obsadit volný soubor, zahájit útok na královském křídle a tak dále. Na všech těchto myšlenkách není v zásadě nic špatného, ale než se člověk pustí do takových konkrétních akcí, měl by si být jistý, že je pro ně pozice zralá. Šachy jsou natolik komplikované, že učinit správnou volbu pouze na základě výpočtu není vždy možné. Tehdy přicházejí na řadu obecná pravidla a zásady, které nám pomohou rozlišit mezi tím, co bychom chtěli udělat - a tím, co bychom udělat měli. Jinými slovy, jde o stanovení správného pořadí priorit. Cílem této série DVD je ukázat, jak je důležité vzít v úvahu osvědčené principy předtím, než zvolíte směr svých nadstavbových výpočtů. 

 

První DVD se zabývá počáteční fází hry, kdy lze všechny vládnoucí principy vykrystalizovat do jediného: ROZVOJ! Odklon od přirozeného směru vývoje kvůli iluzorním výhodám pravděpodobně povede ke stejnému osudu jako námořníky, kteří podlehli kouzlu sirén - záhubě. DVD se zabývá širokou škálou situací, v nichž jsou vývoj a rozvojové tahy nejvyšší prioritou. Po zhlédnutí lekcí o správném postupu od zahájení až po střední hru si diváci mohou vyzkoušet své dovednosti pomocí řady kvízových videí. Své dovednosti můžete dále zdokonalovat pomocí přiložené databáze, která obsahuje partie pokrývající témata, jež odpovídají myšlenkám prezentovaným na DVD.

- Délka trvání videa: 4 hodiny 52 minut (anglicky)
- S interaktivní výukou včetně zpětné vazby na videu
- Exkluzivní školicí databáze s 50 základními hrami
- Včetně CB 12 - Reader

 

 

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Power Strategy 1 - Od zahájení po střední hru ke stažení
Power Strategy 1 - From the Opening to the Middlegame (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Power Strategy 1 - Od zahájení po střední hru na dvd
Power Strategy 1 - From the Opening to the Middlegame (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Mihail Marin
Datum vydání 2014
Jazyk Německy
Jazyk Anglicky
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Systém Win 7 a vyšší
Produktová hesla