První kroky v koncovkách

Celková úroveň šachu se výrazně zvýšila. Pryč jsou doby pomalých časových limitů a odkladů. Moderní hra je sportovní a obvykle vyžaduje dokončení během jednoho sezení. To znamená, že dobrá technika koncovky je důležitější než kdykoli předtím. U šachovnice vám nikdo nepomůže, musíte si pomoci sami! Kniha První kroky v koncovce představuje rámec, který pomůže klubovým hráčům zlepšit se v šachu.
Výrobce: ChessBase

První kroky v koncovkách

First Steps in Endgames

Celková úroveň šachu se výrazně zvýšila. Pryč jsou doby pomalých časových limitů a odkladů. Moderní hra je sportovní a obvykle vyžaduje dokončení během jednoho sezení. To znamená, že dobrá technika koncovky je důležitější než kdykoli předtím. U šachovnice vám nikdo nepomůže, musíte si pomoci sami! Kniha První kroky v koncovce představuje rámec, který pomůže klubovým hráčům zlepšit se v šachu. Je vhodný zejména pro hráče do 1600 ELO nebo pro mladé hráče, kteří se chtějí prosadit. Jsou zde uvedeny klíčové myšlenky, které žáka navedou správným směrem. Pokud se chcete stát silným šachistou, musíte studovat koncovku. Je to opravdu tak jednoduché.

Délka videa: 3 hodiny. 12 min.

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Autor Andrew Martin
Datum vydání 2013
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Začátečník
Úroveň Pokročilý
Jazyk Anglicky
První kroky v koncovkách ke stažení
First Steps in Endgames (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
700,00 Kč
První kroky v koncovkách na DVD
First Steps in Endgames (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
700,00 Kč