První kroky v pěšcových strukturách

Porozumění jak používat pěšce a jak zvládnout různé pěšcové struktury je důležitým bodem pro mladé a zlepšující se hráče. V tomoto novém programu od ChessBase IM. a FIDE Senior trenér Andrew Martin zkoumá názor, že pěšci jsou duší šachu a snaží se vysvětlit co přesně to znamená.
Výrobce: ChessBase

První kroky v pěšcových strukturách

First steps in pawn structures

Porozumění jak používat pěšce a jak zvládnout různé pěšcové struktury je důležitým bodem pro mladé a zlepšující se hráče. V tomoto novém programu od ChessBase IM. a FIDE Senior trenér Andrew Martin zkoumá názor, že pěšci jsou duší šachu a snaží se vysvětlit co přesně to znamená. Efektivní využití pěšců v zahájení znamená dobrý vývoj figur a z too plyne i přirozeně dobrá hra. Pěšcové struktury musí být posouzena i mimo hru a toho se Martin také dotýká. Divák bude proveden excelentními partiemi, starými i novými, mnoho z období 2012-2014 které zdůrazňují klíčové myšlenky použití pěšců...

Vhodné zejména pro hráče s ELO nižší než 1800, nebo velmi ambiciozní hráče všech úrovní.

• Video doba trvání: 4 hodiny 03 minuty
• S interaktivním tréninkem, včetně videa zpětné vazby 
• Database s 50 základními hrami
• Obsahuje CB 12 Reader

 

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grapfická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo přiložený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.

Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Obrázek z First steps in pawn structures - download
First steps in pawn structures - download
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
700,00 Kč
Obrázek z First steps in pawn structures - na DVD
First steps in pawn structures - na DVD
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
700,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Andrew Martin
Datum vydání 2014
Jazyk Anglicky
Úroveň Začátečník
Úroveň Pokročilý
Systém Win 7 a vyšší
Produktová hesla