Rozumět strategii střední hry 9.díl - Francouzská Tarrasch

Domácím zastáncem francouzské varianty je legendární Viktor Kortschnoj - pravděpodobně nejlepší hráč, který se nikdy nestal mistrem světa - takže jsem přirozeně zařadil řadu jeho partií. Tyto pozice hrál ve dvou svých zápasech o titul mistra světa v letech 1978 a 1981 proti Anatoliji Karpovovi - kterého mnozí považují za nejpřesnějšího hráče proti izolovaným pěšcům - a neprohrál ani jednu partii. Francouzské střední hry jsou velmi bohaté a složité na zvládnutí, ale s tímto videokurzem získáte lepší poziční přehled a naučíte se přesnému strategickému plánování.
Výrobce: ChessBase

Rozumět strategii střední hry 9.díl - Francouzská Tarrasch

Understanding Middlegame Strategies Vol.9 - French - Tarrasch

V Tarraschově variantě si bílý vede zdánlivě skvěle, ale počáteční hodnocení mohou být ošidná a černý má rozhodně trumfy a vytváří komplikované a fascinující pozice.

"Domácím zastáncem francouzské varianty je legendární Viktor Kortschnoj - pravděpodobně nejlepší hráč, který se nikdy nestal mistrem světa - takže jsem přirozeně zařadil řadu jeho partií." Tyto pozice hrál ve dvou svých zápasech o titul mistra světa v letech 1978 a 1981 proti Anatoliji Karpovovi - kterého mnozí považují za nejpřesnějšího hráče proti izolovaným pěšcům - a neprohrál ani jednu partii. Francouzské střední hry jsou velmi bohaté a složité na zvládnutí, ale s tímto videokurzem získáte lepší poziční přehled a naučíte se přesnému strategickému plánování.


Délka trvání videa: 3 hodiny 52 minut
S interaktivní výukou včetně zpětné vazby na videu
Extra: Školení s aplikacemi ChessBase - Přehrajte si "Francouzština: Tarrasch" pozice proti Fritzovi na různých úrovních

 

 

 

Windows 10 nebo vyšší
Minimálně: (mechanika DVD-ROM), Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 nebo přiložený Reader a přístup k internetu pro aktivaci programu.
Doporučuje se: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX10, Windows Media Player 11, (mechanika DVD-ROM) a přístup k internetu pro aktivaci programu.

MacOSX
jen ve verzi ke stažení! Minimum: MacOS "Yosemite" 10.10

Autor Ivan Sokolov
Systém Windows 10 nebo vyšší
Systém Mac OS X
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Datum vydání 2023
Jazyk Anglicky
Rozumět strategii střední hry 9.díl - Francouzská Tarrasch ke stažení
Rozumět strategii střední hry 9.díl - Francouzská Tarrasch ke stažení
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
980,00 Kč
Rozumět strategii střední hry 9.díl - Francouzská Tarrasch na DVD
Rozumět strategii střední hry 9.díl - Francouzská Tarrasch na DVD
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
980,00 Kč