Opening Encyclopaedia 2022 upgrade z 2021

Encyklopedie zahájení ChessBase pokrývá celou škálu zahájení a obsahuje více než 1 300 článků. Díky tomu je ideální pro budování solidního repertoáru zahájení nebo pro doplnění vašich oblíbených variant o silné finty. Čeká na vás obrovský fond nápadů a analýz! Koncepce článků o zahájeních: Velmistr nebo mezinárodní mistr vám představí myšlenku repertoáru, uvede nejdůležitější partie a své analýzy, vysvětlí typické plány a upozorní na kritické varianty. Základ každého článku tvoří vybrané a komentované ukázkové partie. Jedná se o nejlepší databázi pro zdokonalení vašich znalostí zahájení!
Výrobce: ChessBase

Šachová databáze

Opening Encyclopaedia 2022 upgrade z 2021

Encyklopedie zahájení 2022 obsahuje více než 1 300 článků a pokrývá celou škálu zahájení. Obrovský fond nápadů a kvalitních analýz! V novém vydání se počet článků zvýšil - oproti předchozímu roku přibylo 66 nových článků o zahájeních a 388 nových přehledů zahájení.

Novinky v tomto vydání: Velmistr Dorian Rogozenco představuje trendy v zahájeních ve světovém šachu. Ve 3 videích vysvětluje trendy po 1.d4, 1.e4 a 1.c4/1.Sf3 na základě vybraných klíčových variant a partií, např. z Turnaje kandidátů 2021 a také z Mistrovství světa Carlsen vs. Nepomniachtchi (24. listopadu - 10. prosince 2021).

Trendy z vrcholového šachu po 1.e4 ve videoformátu s GM Dorian Rogozenco.

Kromě toho byla výrazně vylepšena struktura menu. Především však všech 1 300 článků o zahájeních v novém vydání dostalo unikátní označení. Každý článek je nyní specifikován nejen názvem zahájení, ale také zahajovacími tahy, které označují zpracovanou variantu. Velké plus pro rychlejší vyhledávání a lepší přehled v rozsáhlé nabídce!

V hlavních kategoriích "Otevřená zahájení", "Polootevřená zahájení", "Uzavřená zahájení", "Polouzavřená zahájení" a také "Křídla" najdete všechny články zařazené podle názvu příslušného zahájení. Kterýkoli z nich můžete vyvolat kliknutím myši. A stejně snadno můžete přecházet z jednoho článku na druhý. Takto můžete snadno a rychle najít své oblíbené zahájení!


Každý z více než 1300 článků obsahuje řadu partií komentovaných velmistry:


Hry nejvyšší úrovně a anotace od špičkových mistrů:


Encyklopedie zahájení 2022 navíc obsahuje sbírku 60 vybraných videí, která jsou oproti loňskému roku aktualizována a představují zahájení od známých autorů ChessBase, jako jsou Daniel King, Dorian Rogozenco, Rustam Kasimdžanov, Markus Ragger, Mihail Marin, Erwin l'Ami a mnoho dalších. Více než 22 hodin té nejlepší šachové zábavy!

 


Výukové lekce zahájení nabízejí obecný úvod do všech známých zahajovacích systémů a kromě toho pomocí odkazů konkrétní další a podrobnější články o zahájení z encyklopedie. Už jste našli to správné zahájení pro vás? Nechte se inspirovat a zjistěte, které zahájení vám vyhovuje nejvíce!

 

 

Přehledy zahájení pro hluboký velmistrovský vhled sestavil GM Lubomir Ftacnik, zde najdete 388 nových přehledů zahájení v Lexikonu 2022.

Shrnutí novinek:

  • Více než 1 300 úvodních článků s odbornými analýzami.
  • 60 vybraných úvodních videí (v angličtině). Celková délka: 22 hodin
  • Výukové programy zahájení představující všechna známá šachová zahájení pro začátečníky, aby se seznámili s jednotlivými zahájeními - s odkazy na podrobnější články o zahájeních.
  • 7 347 přehledů zahájení, z toho 388 nově vytvořených GM Lubomírem Ftačníkem
  • Intuitivní struktura menu, řazení zahájení podle názvu, pohodlný přístup

Stolní PC nebo notebook, 2 GB RAM, Windows 11, 10 nebo 8.1, mechanika DVD-ROM (pokud je objednáno s poštovní zásilkou), ChessBase 16 nebo 15, přístup k internetu (ke stažení).

 

Systém Windows 8.1 a vyšší
Datum vydání 2022
Úroveň Kdokoliv
Obrázek z Opening Encyclopaedia 2022 upgrade z 2021 ke stažení
Opening Encyclopaedia 2022 upgrade z 2021 ke stažení
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
*
1 750,00 Kč
Obrázek z Opening Encyclopaedia 2022 upgrade z 2021 na DVD
Opening Encyclopaedia 2022 upgrade z 2021 na DVD
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
*
1 800,00 Kč