Šachové koncovky 1 - Základní znalosti pro začátečníky

Teorie koncovek je základem šachu. Uvědomíte si to v zarážející jasnosti, jakmile získáte vyhranou koncovku, ale nakonec se musíte spokojit s remízou kvůli nedostatku potřebných znalostí. Takovým nehodám lze předejít pouze vybudováním solidní techniky koncovek. Toto je první DVD Karstena Müllera a hamburský velmistr a odborník na koncovky zde pokládá základy pro získání takové techniky. První díl jeho tréninkové série lze začít bez jakýchkoli znalostí koncovek, předpokládá se pouze znalost šachových pravidel.
Výrobce: ChessBase

Šachové koncovky 1 - Základní znalosti pro začátečníky

Chess Endgames 1 - Základní znalosti pro začátečníky

Teorie koncovek je základem šachu. Uvědomíte si to v zarážející jasnosti, jakmile získáte vyhranou koncovku, ale nakonec se musíte spokojit s remízou kvůli nedostatku potřebných znalostí. Takovým nehodám lze předejít pouze vybudováním solidní techniky koncovek. Toto je první DVD Karstena Müllera a hamburský velmistr a odborník na koncovky zde pokládá základy pro získání takové techniky. První díl jeho tréninkové série lze začít bez prvků koncovek, předpokládá se pouze znalost šachových pravidel. 

Pro řadu klubových hráčů však bude tento kurz vítaným oprášením, jak potvrzuje letmý pohled na obsah: Témata sahají od základních koncovek, jako je mat dámou, věží a dvěma střelci, až po střelce a jezdcem. Na DVD se také dozvíte základy pěšcových koncovek, koncovky jezdec vs. pěšec, koncovky střelec vs. jezdec, koncovky dáma vs. pěšec plus koncovky jezdec a střelec, včetně koncovek se střelcem stejné a opačné barvy. Ti, kteří měli vždy pocit, že studium koncovek z učebnic je příliš nezáživné a namáhavé, si toto DVD užijí a jistě z něj budou mít užitek. Délka videa: 5,5 hodiny.

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 nebo 8.1, DirectX11, grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 nebo součástí Reader a přístup k internetu pro aktivaci programu. Doporučeno: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX10, Windows Media Player 11, jednotka DVD-ROM a přístup k internetu pro aktivaci programu .

Autor Dr. Karsten Müller
Datum vydání 2006
Jazyk Anglicky
Systém Win 7 a vyšší
Zaměření Koncovky
Úroveň Začátečník
Úroveň Pokročilý
Šachové koncovky 1 - Základní znalosti pro začátečníky
Chess Endgames 1 - Basic knowledge for beginners (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Šachové koncovky 1 - Základní znalosti pro začátečníky na DVD
Chess Endgames 1 - Basic knowledge for beginners (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč