Šachové koncovky 4 - Strategické koncovky

Ve čtvrtém svazku série koncovek je zařazeno mnoho témat s větším množstvím materiálu, například věž a menší figura vs. věž (a menší figura), věž vs. dvě menší figury, dvojité věžové koncovky, dáma a jezdec vs. dáma a střelec, dvojice střelců a principy koncovek. Typickými tématy jsou: tzv. fischerovská koncovka věž a střelec vs věž a jezdec, která se v praktické hře vyskytuje poměrně často a je velmi často výhodná pro věž a střelce; s opačně zbarvenými střelci přítomnost po jedné věži výrazně zvyšuje šance na výhru útočníka oproti čisté koncovce s opačně zbarveným střelcem (viz DVD 1); kdy jsou dáma a jezdec silnější než dáma a střelec;
Výrobce: ChessBase

Šachové koncovky 4 - Strategické koncovky

Chess Endgames 4 - Strategical Endgames

Ve čtvrtém svazku série koncovek je zařazeno mnoho témat s větším množstvím materiálu, například věž a menší figura vs. věž (a menší figura), věž vs. dvě menší figury, dvojité věžové koncovky, dáma a jezdec vs. dáma a střelec, dvojice střelců a principy koncovek. Typickými tématy jsou: tzv. fischerovská koncovka věž a střelec vs věž a jezdec, která se v praktické hře vyskytuje poměrně často a je velmi často výhodná pro věž a střelce; s opačně zbarvenými střelci přítomnost po jedné věži výrazně zvyšuje šance na výhru útočníka oproti čisté koncovce s opačně zbarveným střelcem (viz DVD 1); kdy jsou dáma a jezdec silnější než dáma a střelec; jaké způsoby remízy existují v koncovce bez pěšce věž a střelec vs věž, která je poměrně často vyhraná přes šachovnici. Ti, kterým studium koncovek s šachovými učebnicemi vždy připadalo příliš suché a nudné, si toto DVD s pohodlným tréninkovým systémem užijí a budou z něj mít obrovský užitek - v brilantních koncovkách na skutečné šachovnici.

Délka celého videa: cca 6 hodin. 

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Šachové koncovky 4 - Strategické koncovky ke stažení
Chess Endgames 4 - Strategical Endgames (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Šachové koncovky 4 - Strategické koncovky na DVD
Chess Endgames 4 - Strategical Endgames (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Dr. Karsten Müller
Datum vydání 2007
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Produktová hesla