Šachové koncovky 7 - Principy koncovek Slabiny a pevnosti

Prolínají se zde také témata umění nebo obrana, pevnost a pat. Nikdy se nevzdávejte předčasně. Vždy bojujte až do konce a přijměte novou výzvu. Pokud má vaše pozice pevné základy, pak můžete překvapivě dosáhnout pevnosti, která může být založena i na patové situaci. Chyby dělají šachy fascinujícími. Všichni se dopouštíme chyb ve všech fázích královské hry. Seznamte se s nejčastějšími zdroji chyb a poučte se z vlastních chyb i z chyb ostatních.
Výrobce: ChessBase

Šachové koncovky 7 - Principy koncovek Slabiny a pevnosti

Chess Endgames 7 - Endgame Principles Weaknesses and Fortresses

Témata jsou však různě propojena. Pokud neovládáte umění pěšce pěšce, skončíte se slabinami. A váš soupeř pak musí vědět, jak tuto výhodu proměnit, což je důležité nejen v koncovce. Naučte se, jak proměnit figuru navíc nebo výměnu či jak využít prostorovou převahu a lepší pohyblivost. Prolínají se zde také témata umění nebo obrana, pevnost a pat. Nikdy se nevzdávejte předčasně. Vždy bojujte až do konce a přijměte novou výzvu. Pokud má vaše pozice pevné základy, pak můžete překvapivě dosáhnout pevnosti, která může být založena i na patové situaci. Chyby dělají šachy fascinujícími. Všichni se dopouštíme chyb ve všech fázích královské hry. Seznamte se s nejčastějšími zdroji chyb a poučte se z vlastních chyb i z chyb ostatních.

Délka videa: 5 std. 40 min. 

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Šachové koncovky 7 - Principy koncovek Slabiny a pevnosti ke stažení
Chess Endgames 7 - Endgame Principles Weaknesses and Fortresses (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Šachové koncovky 7 - Principy koncovek Slabiny a pevnosti
Chess Endgames 7 - Endgame Principles Weaknesses and Fortresses (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Dr. Karsten Müller
Datum vydání 2010
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Jazyk Anglicky
Produktová hesla