Šachové koncovky 8 - Praktické věžové koncovky

Věžové koncovky patří k nejčastějším koncovkám, které se vyskytují. A je to právě oblast, kde se úsilí vynaložené na trénink obzvláště rychle vrátí v podobě polovičních a plných bodů, protože znalost byť jen několika pravidel a postupů značně usnadňuje život a poskytuje vodítko i ve složitých pozicích. Druhé DVD ze série Karstena Müllera o koncovkách se zabývalo teoretickými věžovými koncovkami a bylo strukturováno podle rozložení materiálu, ale toto DVD se zaměřuje na témata, která lze nalézt ve věžových koncovkách.
Výrobce: ChessBase

Šachové koncovky 8 - Praktické věžové koncovky

Chess Endgames 8 - Praktické Rook Endgames

Věžové koncovky patří k nejčastějším koncovkám, které se vyskytují. A je to právě oblast, kde se vynaložené úsilí na trénink obzvláště rychle vrátí v podobě polovičních a bodů, protože být jen několika pravidel a značně znalost poskytuje život a poskytuje vodítko i ve složitých pozicích. Druhé DVD série Karstena Müllera o koncovkách se zabývaly teoretickými věžovými koncovkami a bylo strukturováno podle rozložení materiálu, ale toto DVD se zaměřuje na témata, která lze nalézt ve věžích koncovkách. I tento kurz začíná koncovkou věží proti pěšci, protože tato konkrétní konstelace se často vyskytuje a lze ji pochopit a snadno se naučit se znalostí několika technik, jako je bodycheck, intermediální šach a odříznutí krále. Při pohledu na méně časté složité věžové koncovky je kladen důraz na základní techniku ​​(např. deštník) a pravidla (např. "věže patří za prošlé pěšce"). Karsten Müller vám však chce pomoci je tréninkem intuice. Vždyť skutečné umění královské hry lze nejlépe spatřovat v rozpoznávání výjimek z pravidel.

 

 

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 nebo 8.1, DirectX11, grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 nebo součástí Reader a přístup k internetu pro aktivaci programu. Doporučeno: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX10, Windows Media Player 11, jednotka DVD-ROM a přístup k internetu pro aktivaci programu .

Šachové koncovky 8 - Praktické věžové koncovky ke stažení
Chess Endgames 8 - Practical Rook Endgames (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Šachové koncovky 8 - Praktické věžové koncovky na DVD
Chess Endgames 8 - Practical Rook Endgames (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Dr. Karsten Müller
Datum vydání 2011
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Jazyk Anglicky
Produktová hesla