Seznamte se s Nimzo-Indickou s 4.Qc2

Rustam Kasimdžanov, mistr světa FIDE z roku 2004, je předurčen k tomu, aby se zabýval tématem Nimzo-Indickou se 4.Qc2, protože s tímto zahájením byl mimořádně úspěšný jak bílými, tak černými. Uzbecký velmistr nasbíral cenné zkušenosti na toto téma také při práci sekundanta mistra světa Ananda.
Výrobce: ChessBase

Seznamte se s Nimzo-Indickou s 4.Qc2

Meet the Nimzo-Indian with 4.Qc2

Rustam Kasimdžanov, mistr světa FIDE z roku 2004, je předurčen k tomu, aby se zabýval tématem Nimzo-Indickou se 4.Qc2, protože s tímto zahájením byl mimořádně úspěšný jak bílými, tak černými. Uzbecký velmistr nasbíral cenné zkušenosti na toto téma také při práci sekundanta mistra světa Ananda. Hned v úvodu Kasimdžanov zdůrazňuje, že nimzoindický tah má mnoho výhod a že bílému často zůstává zničená pěšcová struktura; právě tomu se tah dámou vyhýbá. Autor samozřejmě ve svých rešerších nabízí mnohem hlubší vhled do zahájení. Ve více než 4 hodinách videa Rustam Kasimdžanov vysvětluje všechny důležité myšlenky, strategie a triky, k čemuž mu pomáhají ukázkové partie, v nichž na bílé straně vystupují například Kasparov, Anand, Kramnik a Ivančuk i sám autor. Délka videa: 3 hodiny 28 min.

 

 

Systémové požadavky

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Obrázek z Meet the Nimzo-Indian with 4.Qc2 (download)
Meet the Nimzo-Indian with 4.Qc2 (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
810,00 Kč
Obrázek z Meet the Nimzo-Indian with 4.Qc2 (na DVD)
Meet the Nimzo-Indian with 4.Qc2 (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
810,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Rustam Kasimdzhanov
Datum vydání 2012
Jazyk Anglicky
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Produktová hesla