Sicilský drak 1. díl: Hlavní linie s 9.Bc4

Drak je jedním z nejodvážnějších zahájení , což vede k fascinujícím pozicím oproti rošádě a silným vzájemným útokům. Tento "program poskytuje kompletní a aktuální repertoár pomáhající černému bodovat s Drakem. Odvážné výměnné oběti jsou smíchány s hloubkovou analýzou k černého nejspolehlivější obraně, které by zajistily černému více možností ke hře.
Výrobce: ChessBase

Sicilský drak 1. díl: Hlavní linie s 9.Bc4

The Sicilian Dragon Vol. 1: Main Line with 9.Bc4

Drak je jedním z nejodvážnějších zahájení , což vede k fascinujícím pozicím oproti rošádě a silným vzájemným útokům. Tento "program poskytuje kompletní a aktuální repertoár pomáhající černému bodovat s Drakem. Odvážné výměnné oběti jsou smíchány s hloubkovou analýzou k černého nejspolehlivější obraně, které by zajistily černému více možností ke hře.

Program zahrnuje hry světové elity, korespondenční hry a dokonce i hry motorů,  přinášející vám zvýšení rychlosti s aktuálním vývojem Draka. Volume 1 tohoto programu nabízí s 9 Bc4, Bílého nejostřejší varianta , ukazuje, jak může černý hrát proti tomuto ambicióznímu pokusu bílého s hlavními liniemi varianty  Soltis (12 ... h5), který byl také pravidelně hrán Magnusem Carlsen. Program je zaměřen na ambiciózní turnajové hráče, kteří chtějí ostrý, ale dobře podložený repertoár, který klade bezprostřední tlak na svého soupeře. Ale je také pro všechny šachisty, kteří se chtějí dozvědět více o tajemství, právě pro jedno z nejostřejších šachových zahájení.

• Doba trvání videa: 4 hodin 20 min
• Včetně interaktivního videa zpětné vazby
• Exclusivní databáze se 100 základními hrami
• Přiložený CB 12 Reader

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo přiložený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika(Pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Autor GM Peter Heine Nielsen
Datum vydání 2013
Jazyk Anglicky
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Obrázek z The Sicilian Dragon Vol. 1: Main Line with 9.Bc4 (download)
The Sicilian Dragon Vol. 1: Main Line with 9.Bc4 (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
810,00 Kč
Obrázek z The Sicilian Dragon Vol. 1: Main Line with 9.Bc4 (na DVD)
The Sicilian Dragon Vol. 1: Main Line with 9.Bc4 (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
810,00 Kč